Dark Fall: Lost Souls
DIGITAL

259
Nákupem získáte 3 Kredity
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Hororové
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 7380271
 • Samostatný příběh ze série Dark Fall. Objev opuštěné železniční nádraží a hotel, ponechané osudu od časů II. světové války. Zažij „plynutí času”, kdy se minulost stává přítomností. Rozmlouvej s duchy, se Ztracenými Dušemi a pokus se je osvobodit z očistce. Podmanivě děsivý soundtrack, pronikavý, alarmující a šokující. Odhaluj vzpomínky zemřelých v jejich vlastních „nočních můrách”. Odhal skutečnou identitu a sílu stojící za intrikou, samotný Dark Fall. Zahrej si úchylné „společenské hry”, včetně Blind Man’s Buff a Statues. Vyřeš současnou městskou záhadu, „Co se stalo Amy Haven?” Využij desku Ouija, aby ses setkal s duchy a mohl s nimi rozmlouvat. Přežij noc na opravdovém, opuštěném místě plném nebezpečí!

  Někteří říkají, že staré železniční nádraží a hotel je vlastně „strašidelný uzlový bod”, ukrytý v lesích, některými lidmi zapomenutý, pro jiné děsivý. Staré chodby a nádražní nástupiště se rozeznívají ozvěnou duchů z mnoha epoch, všechni jsou uvězněni v materii tohoto místa, každý doufá ve spasení. Zaprášené staré pokoje vypadají velmi podivně, akcentují „plynutí času”, když se minulost stává přítomností. Musíš velmi opatrně našlapovat, v opačném případě se navždy připojíš ke Ztraceným Duším. Tak proč tady vlastně jsi?

  Amy Haven se před 5 lety ztratila. Po 5 letech od jejího zmizení se ty jako policejní inspektor, který ji nedokázal najít, vracíš se naposledy na železniční nádraží a do hotelu. Pokusíš se rozluštit Amyino tajemství, musíš se však postavit čelem nočním můrám z minulosti. Někdo nebo něco nechce, abys tuto záhadu vyřešil, tohle je přinejmenším jasné. Nikdy se neotáčej zády k temnotě… protože tam se něco skrývá; něco zlého, nepoznatelného a hladového.

  Klíčová charakteristika:

  Samostatný příběh ze série Dark Fall. Objev opuštěné železniční nádraží a hotel, ponechané osudu od časů II. světové války. Zažij „plynutí času”, kdy se minulost stává přítomností. Rozmlouvej s duchy, se Ztracenými Dušemi a pokus se je osvobodit z očistce. Podmanivě děsivý soundtrack, pronikavý, alarmující a šokující. Odhaluj vzpomínky zemřelých v jejich vlastních „nočních můrách”. Odhal skutečnou identitu a sílu stojící za intrikou, samotný Dark Fall. Zahrej si úchylné „společenské hry”, včetně Blind Man’s Buff a Statues. Vyřeš současnou městskou záhadu, „Co se stalo Amy Haven?” Využij desku Ouija, aby ses setkal s duchy a mohl s nimi rozmlouvat. Přežij noc na opravdovém, opuštěném místě plném nebezpečí!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dark Fall: Lost Souls!

Sledujte nás na instagramu