Dark Souls III: Apocalypse Edition
XONE

1 199
Nákupem získáte 47 kreditů
 • 1 499 Kč Není skladem
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
 • APOCALYPSE EDICE OBSAHUJE
  - krásný steelbook
  - soundtrack na CD

  Dark Souls III: Apocalypse Edition (XONE)

  Pokračování dnes již legendární RPG série vám opět nedá nic zadarmo. Ať už jste nováček nebo Souls fanoušek, čeká vás jen to nejhorší. Opět se až po uši ponoříte do temného fantasy světa, okusíte nelítostnou krutost a ztratíte pojem o čase. To vše díky brutální, ale férové hratelnosti a ohromující grafice.
  OBROVSKÝ PROPOJENÝ SVĚT
  Světy Dark Souls jsou vždy unikátním zážitkem, který jinde nenajdete. Ve třetím díle tomu nebude jinak a rádi se v jeho dechberoucích temných kulisách budete opakovaně ztrácet a umírat. 

  BRUTÁLNÍ SOUBOJE
  Samotný soubojový systém se dočkal spousty zpestření a úprav, ale stále vychází ze základů Souls série. Každá chyba je tedy po zásluze potrestána. Těšit se však můžete na ještě pestřejší paletu zbraní a unikátní herní styly.

  dark souls

  UNIKÁTNÍ ONLINE REŽIM
  V Dark Souls III se představí nová verze unikátního online režimu, který tato série založila. Režim souvisle integruje všechny hráče a jednotlivé interakce do příběhu pro jednoho hráče.

  ATMOSFÉRICKÁ GRAFIKA
  Díky dynamickému nasvícení a dalším vizuálním efektům se zcela ponoříte do temného fantasy světa. Světa plného zákeřných nástrah a děsivých nepřátel, před kterými budete zavírat oči.

  demon souls
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   UchihaNaoto: Na PS4 už je edice bohužel dlouho vyprodána.

  • UchihaNaoto

   Sakra nedá se tato edice u vás zakoupit pro PS4?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Mike.mo: Zatím bohužel nejsou žádné zprávy, že by to mělo být i u krabicových vydání. Tato akce platí pouze na Xbox Store.

  • Mike.mo

   Dobrý den, bude ke hře i digitální kupón na původní verzi hry DARK SOULS na Xbox360 ve zpětné kompatibilitě jak maj jiní prodejci?Děkuji

  • Mozek

   Webmasser - Momentálně se dá jen těžko říct jestli nebudou v multiplayeru ve třetím díle nějáké změny oproti prvnímu a druhému, ale pokud ne tak v tom případě se dá hra skoro celá projít v co-op módu. U téhle hry to ovšem znamená že si spoluhráče \"pozveš\" do svojí hry a dokud to půjde budete spoju moct hrát.

  • Webmasser

   Může mi někdo prosím,kdo má s touto serii zkušenosti prozradit jak funguje ten unikátní kooperativní multiplayer? Chtěl bych tuto hru totiž případně hrát vyloženě jako koop s kamarádem, tak jen jestli to tak hrát jde a nebo je to spíše na občasnou kooperaci a jinak singleplayer..? Děkuji

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Dark Souls III je velmi povedený projekt. Pokud patříte mezi fanoušky původních dílů série a jste schopní odpustit celku mírné sníženou obtížnost, určitě by vás neměl minout. Za sebe ho mohu doporučit jak nováčkům, tak i méně náročným veteránům.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dark Souls III: Apocalypse Edition!