Darkest Dungeon (PC DIGITAL)
DIGITAL

393
Nákupem získáte 15 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: České titulky, Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, Tahové, Rogue-like
 • Sestup dolů je pouze na vlastní nebezpečí!

  Darkest Dungeon je náročná, tahová RPG hra s gotickou tematikou ve stylu roguelike, která pojednává o těžkém životě dobrodruhů.

  Rekrutujte družinu hrdinů s pokřivenými charaktery, vycvičte ji a veďte ji do temných lesů, zapomenutých tunelů, polorozpadlých krypt a ještě mnohem dále. Utkáte se s protivníky, kteří se vymykají jakékoli fantazii, a počítejte s tím, že budete trpět stresem, hladem, nemocemi a dokonce i všudypřítomnou temnotou. Odhalte prazvláštní tajemství a vyšlete své hrdiny na souboj s pestrou paletou obávaných monster v inovativním strategickém tahovém systému boje.

  [seznam]

  3 herní režimy a více než 80 hodin hraní Integrace Steam Workshopu pro modifikace Systém soužení – budete bojovat nejen s monstry, ale také se stresem! Čeká vás paranoia, masochismus, strach, iracionalita a celá řada rysů, které přispívají k většímu požitku z hry! Strhující ruční kresba havraním brkem v gotickém stylu Inovativní tahový souboj vás postaví tváří v tvář celé škále ďábelských monster 16 (a bude jich ještě víc!) hratelných povolání hrdinů, mezi které patří například morová doktorka, darebačka a také malomocný! Utábořte se, abyste si vyléčili rány nebo pronesli motivující proslov. Dopřejte svým utahaným, zdrceným postavám odpočinek ve městě, kde můžete jejich hladinu stresu udržet pod kontrolou díky krčmě nebo opatství. Klasické rysy CRPG a roguelike, mezi kterými najdete například smysluplnou trvalou smrt, procedurálně generované kobky a zábavu i při opakovaném hraní
  [seznam]

  Podaří se vám zastavit příliv nadpozemských hrůz, které začaly proudit do vašeho rodinného panství, dědictví po předcích?

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Darkest Dungeon (PC DIGITAL)!