Darkest Hour: A Hearts Of Iron Game (PC DIGITAL)
DIGITAL

253 
Nákupem získáte 10 kreditů
 • 253 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Štítky: Světová válka, Tahové
 • Darkest Hour vytvořil tým zkušených modderů z fóra Paradoxu a jedná se o samostatnou hru v sérii Hearts of Iron obsahující kombinaci krátkých a do hloubky propracovaných kampaní  zasazených do nejtemnějších časů 20. století, od vypuknutí Velké války až po začátek Studené války. Darkest Hour obsahuje novou umělou inteligenci, která je teď schopná reagovat na stovky různých situací najednou, a také dynamický diplomatický systém, který dovoluje hráči mít opravdu zásadní vliv na vývoj historie.

  Hlavní vlastnosti:

  Malé a velké kampaně dovolují hráči prožít nejtemnější chvíle 20. století od 1. světové války až po začátek Studené války. Nová mapa, přepracovaná tak, aby dokázala nabídnout větší detaily i strategické a taktické přiležitosti. Dynamický diplomatický systém dává hráči větší vliv na vývoj událostí. Nová umělá inteligence je schopná reagovat na stovky různých situací.

  ⓒ Copyright Paradox Interactive AB

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Darkest Hour: A Hearts Of Iron Game (PC DIGITAL)!