Darkness Within 1: In Pursuit of Loath Nolder (PC DIGITAL)
DIGITAL

159
Nákupem získáte 6 kreditů
 • 159 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Hororové
 • Odhal ponurá zákoutí lidské psychiky. Ponoř se do světa nočních hrůz, okultismu a psychologického napětí, který byl vytvořen v klasickém stylu Lovecraftu.


  Jako policejní detektiv Howard E. Loreid máš za úkol vyřešit záhadu vraždy Clarka Fielda, bohatého člověka spojeného okultním prostředím. Tvým hlavním podezřelým je Loath Nolder, který se těší značnému uznání jako soukromý detektiv. Zarážející však je, jak došlo k tomu, že důvěryhodný vyšetřovatel Loath Nolder za záhadných okolností opustil svůj poslední případ a objevil se náhle o pět let později, přičemž se stal zběhem podezřelým z vraždy. Ve zdánlivě rutinním vyšetřování se objevuje dramatický zvrat děje a tvou psychiku začínají trápit děsivé události. Strašné sny a paranormální zážitky mučí celou tvoji bytost a hranice normálnosti a šílenství se stále více stírá. Postav se čelem temným faktům usazeným v hloubi tvé mysli a ponoř se do této surrealistické adventury.

  Nejdůležitější charakteristika a funkce: Excitující a temná adventura typu puzzle point and click, inspirovaná díly H.P. Lovecrafta, se nyní objevuje ve službě Steam poprvé jako lehce zdokonalená edice s chromatickou aberací a filmovými grafickými efekty!  Zabudovaný systém nápovědí s 3 úrovněmi obtížnosti – hráči mohou hrát v módu  Standard, Detektiv nebo St. detektiv. Výjimečný systém vybavení – „Howardovy mysli” umožňuje hráčům zvedat a zkoumat předměty a analyzovat myšlenky. Vodítka je možné také zkoumat, spojovat nebo využívat. Dynamické hádanky a funkce – k tradičním hádankám adventury bylo přidáno rozšifrování snů a zvýrazňování fragmentů v dokumentech s cílem nacházet cenné nápovědy. Zdokonalená hratelnost – vlastní engin hry zabezpečuje skvělé speciální a vizuální efekty v panoramatickém prostředí hry z perspektivy první osoby. Přízračná herní atmosféra – dojem ponoření se do hry je možný díky fascinujícímu příběhu, děsivým vložkám v reálném čase, kvůli nimž tuhne v žilách krev, a hudbě ve stylu domu, ve kterém straší.

  Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder © 2007-2009 Zoetrope Interactive. Licensed exclusively to and published by Iceberg Interactive B.V. Iceberg Interactive design and mark are registered trademarks of Iceberg Interactive B.V. Developed by Zoetrope Interactive. Microsoft®, Windows® and DirectX® are registered trademarks of Microsoft Corporation. All other brands, product names, and logos are trademarks or registered trademarks of their respective owners. All rights reserved. Made in Europe.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Darkness Within 1: In Pursuit of Loath Nolder (PC DIGITAL)!