Darksiders 3 (PC DIGITAL)
DIGITAL

830
Nákupem získáte 33 kreditů
Aktivace: SteamSteamLokalizace: České titulky, Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Akční RPG
 • Převezměte roli osobité čarodějky FURY, která se může spolehnout jen na svůj bič a magii a jejíž úkolem je obnovit rovnováhu mezi zlem a dobrem. Ovládněte magické schopnosti FURY a uvolněte tak její rozličné podoby, z nichž každá nabídne jiné zbraně, pohyby a schopnosti. Objevujte otevřený živoucí svět, ve kterém se FURY pohybuje tam a zpět mezi rozličnými prostředími, aby odhalila mnohá temná tajemství. Přemozte bratrstvo Seven Deadly Sins a jejich služebníky, mezi nimiž najdete mystická stvoření, zdegenerované existence a mnoho dalších. Vstupte do úžasného světa Darksiders s charakteristickým grafickým stylem - rozlehlá postapokalyptická prostředí zavedou hráče z nebeských výšin až do hlubin samotného pekla, kde vládne naprostý chaos a zlo.

  Zažijte epický návrat na apokalypsou zasaženou planetu Zemi s akčním hack-n-slash dobrodružstvím Darksiders III, kde hráči převezmou roli osobité hrdinky jménem FURY na její cestě za dopadením a likvidací bratrstva Seven Deadly Sins. FURY, ta nejvíce nepředvídatelná a tajemná příslušnice společenství jménem Four Horsemen, musí uspět tam, kde mnozí zklamali, aby dokázala obnovit rovnováhu mezi silami, které nyní pustoší planetu Zemi. Hra Darksiders III představuje dlouho očekávanou třetí kapitolu velice oblíbené série Darksiders.

    

  Klíčové prvky:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Darksiders 3 (PC DIGITAL)!