Dead In Vinland - The Vallhund DLC (PC) Klíč Steam
DIGITAL

42
Nákupem získáte 1 kreditů
 • 42 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, DLC
Štítky: 2D adventura, Manažerské
 • Vyžaduje vlastnictví základní hry Dead In Vinland (verze pro Steam).

  Hodný kluk!

  Švédští Vallhundi strážili a chovali stáda psů, které původně množili vikingové. Nyní můžete s sebou vzít svého chlupatého přítele na dobrodružství v Dead In Vinland s tímto prvním DLC, vhodně pojmenovaným The Vallhund.

  Během jedné z jejích obvyklých procházek v lese, při které vyhlížela, co se kde děje. Kari najde roztomilého malého psíka a on ji nepřestává sledovat! Přijměte Vallhunda a stane se cennou součástí vašeho tábora! Možná. Je to velmi všestranný společník, který Vám pomůže mnoha způsoby:

  Věnujte pozornost jeho blahu: řídíte tak jeho lásku a energii! Každý pracuje pro blaho celku, dokonce i pes! Přinese užitečné zdroje, uloví nějaké jídlo, vyhledá cenné předměty a možná dokonce najde velmi vzácné poklady! Hodný kluk! Pes může trávit čas s našimi přeživšími, aby snížil jejich depresi nebo uzdravil jejich rány! Útoč! Hlídej! Získejte speciální kouzla pro všechny své postavy! Kariin psík! Kari a její pes si vytvoří zvláštní pouto, které jí poskytne velmi užitečnou výhodu v prozkoumávání oblastí a boji. Trénujte svého psa: dobře s ním zacházejte a budete ho moci naučit nové triky! Nový příběh: Kari se musí postarat o tohoto roztomilého malého pejska. Bude z něj strašlivé zvíře jako Garmr, pes, který během Ragnaröku zabil Tyra?

  Budete moci rekrutovat Vallhunda automaticky po 5. dni (kompatibilní se starými uloženými pozicemi)

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dead In Vinland - The Vallhund DLC (PC) Klíč Steam!