Dead Or Alive 6 - Konix Bundle
PS4

1 299
Nákupem získáte 13 kreditů
 • 1 299 Kč
  Skladem
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer
Štítky: Bojové, Boxování
Hra také dostupná pro:  PS4XBOX
 • Předobjednejte si Dead or Alive 6 ve výhodném balení s herními sluchátky Konix PS-400.

  KONIX BUNDLE OBSAHUJE
  - hru Dead or Alive
  - herní sluchátka Konix PS-400

  Dead Or Alive 6 - Konix Bundle

  Již šesté pokračování známé značky Dead Or Alive z dílny Team NINJA je tady. Hra nabídne nové lokace, vylepšenou grafiku včetně doposud neviděných výrazů v tváři a známé postavy.
  NOVÉ LOKACE A POSTAVY
  V šestém díle se objeví například Helena Douglas, majitelka Dead or Alive Tournament Executive Committee, Kasumi, Ryu Hayabusa, Zack a Jann Lee. Mezi nové lokace pak patří DOA Colosseum a The Throwdown.

  bojovka

  ŽIVÉ PUBLIKUM
  Vybrané lokace (jako například The Throwdown) pak nabídnou živé obecenstvo, které se tak dostane blíže k akci, než kdy dříve. Součástí Dead or Alive 6 bude také „Mass Destruction“, kde hráči budou moci použít prostředí k vlastním útokům.

  mlátička

  HERNÍ SLUCHÁTKA KONIX PS-400
  Herní sluchátka s mikrofonem Konix PS-400 se mohou pochlubit velkými, 40mm neodymovými reproduktory v náušnících, které skvěle padnou a dokonale izolují okolní hluk. Aby bylo dosaženo co nejkvalitnějšího podání zvuku, ať už při vysoké, nebo nízké hlasitosti, pracují sluchátka ve frekvenčním rozsahu od 20 Hz do 20 KHz. Nic vám tak nebrání ponořit se zcela do herního světa.Sluchátka se připojují k hernímu ovladači a jejich hlasitost můžete snadno ovládat přímo na jednom z náušníků. Bleskovou komunikaci s ostatními hráči poté zprostředkovává zabudovaný mikrofon, jehož pozici si můžete upravit podle momentálních potřeb.Herní sluchátka Konix PS-400 jsou navržena speciálně pro PlayStation 4, jsou však kompatibilní také s PC, smartphony, tablety a dalšími zařízeními s odpovídající zdířkou.

  boxování
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • UchihaNaoto

   To budou asi hodně "kvalitní" sluchátka xd.Když celý ten bundle stojí 1799kč a hra samotná 1499kč.Sluchátka za 300kč budou určitě výhra.Nic proti Xzonu.Pouze k produktu jako takovému.Třeba se pletu.O jak moc dobré sluchátka se jedná?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dead Or Alive 6 - Konix Bundle!