Máme nový web! Přečtěte si článek a pomozte nám stránky vylepšovat.

 

Dead Rising 2: Off the Record (PC DIGITAL)
DIGITAL

509 
Nákupem získáte 20 kreditů
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, On-line multiplayer
Štítky: TPS, Zombie
 • Dead Rising® 2: Off the Record zobrazuje Franka Westa – fotoreportéra a originálního hlavního hrdinu incidentu ve Willamette ze hry Dead Rising – v samotném centru děje, díky čemuž hráči uvidí nové zobrazení epidemie ve Fortune City. Zapomeň, co víš o Dead Rising® 2, „Frank West se vrací do hry!”

  Nový příběh v „Off the Record” nabízí zcela nové prožitky v Dead Rising 2. Frank bude muset čelit ještě podivnějším protivníkům, vytvoří ještě extravagantnější kombinace zbraní, bude směřovat za svou unikátní strukturou mise a odhalí úplně nové oblasti Fortune City, aby mohl napsat svou nejsenzačnější reportáž. Připoj se k Frankovi, který se oddává šílenství „Zóny Uranus”, vlastního zábavného parku Fortune City. Zóna Uranus je plná vražedných projížděk a šílených atrakcí, je to skutečný ráj k zabíjení zombies.

  Frankův návrat je také návratem jeho věrného fotoaparátu, díky čemuž mohou hráči získávat prestižní body (PP) za určité fotografické příležitosti, které jsou hodnoceny na základě kritérií jako horor, drama, erotika a brutalita.

  Kromě nového scénáře a vylepšené hratelnosti Dead Rising 2: Off the Record nabízí sestavu technických aktualizací, obsahující optimalizaci doby nabíjení, vylepšenou síťovou výkonnost a řadu systémových zlepšení pro poskytnutí maximálně uspokojující zábavy.

  Klíčová charakteristika:

  Frank West se vrací – původní hlavní hrdina ze hry Dead Rising se vrací, aby získal materiál o epidemii ve Fortune City Fortune City, ale úplně jiné než si myslíš – Prožij reinterpretaci epidemie ve Fortune City pohledem fotografického přístroje fotoreportéra Franka Westa: Nový příběh a unikátní mise pro Franka Westa Nové prostředí, včetně nejnovější atrakce Fortune City, „Zóna Uranus” Noví protivníci a psychopatičtější Psychopati Nové šílené a zábavné kombinace zbraní Nové předměty a vozidla Řekni „Sýr!” – Zachyť tyto klasické, brutální, děsivé a zábavné okamžiky v Dead Rising, získej prestižní body a dokonči úplně nové mise s novou a zdokonalenou funkcí přístroje.

  Vylepšené zážitky – Plné technických inovací, systémových vylepšení a  aktualizací opce pro vytvoření rychlejší, nerušené a mnohem uspokojující hratelnosti v Dead Rising.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dead Rising 2: Off the Record (PC DIGITAL)!