Dead Rising 3 Apocalypse Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

749
Nákupem získáte 29 kreditů
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, On-line multiplayer
Štítky: TPS, Zombie
Hra také dostupná pro:  XONE
 • Dead Rising 3 je skutečný zombie zážitek nové generace - obrovský otevřený svět, neutuchající akce a dosud nevídané možnosti, které prostě nemají konkurenci. Uplynulo již 10 let od událostí ve Fortune City. V Los Perdidos vypukla nová epidemie a armáda ztrácí kontrolu. Jejich řešení je proto jednoduché - srovnat město se zemí.

  Vaší postavou je Nick Ramos - mladý mechanik s podivným tetováním, který se snaží uprchnout z města plného zombíků dřív, než nadcházející vojenský úder smaže Los Perdidos a všechno v něm z povrchu zemského. Nick to však sám nedokáže - musí najít další přeživší, má na to jen šest dní. Musí spontánně kombinovat zbraně a snažit se přežít za každou cenu.

  Co nás čeká? Více zombíků než kdy předtím. Stovky unikátních komb, zahrnující vozidla i zbraně. Čelte apokalypse sami nebo s přáteli a sbírejte body, které se načítají na váš single-player účet. Zombie masakr na PC - plně optimalizovaný a ve vysokém rozlišení.

  ©CAPCOM CO., LTD. 2014. ALL RIGHTS RESERVED.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dead Rising 3 Apocalypse Edition (PC DIGITAL)!