Dead Space
XSX

1 999 *
* Cena je zatím pouze orientační
Nákupem získáte 80 kreditů
 • 1 999 Kč
  Vychází: 27. ledna 2023
Štítky: Sci-Fi, Vesmírná
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk:
Kód produktu: 38510
Hra také dostupná pro:  PS5
 • Klasický sci-fi survival horor Dead Space se vrací, kompletně od základu nově vystavěn Motive Studios, aby nabídl hlubší a více vtahující zážitek. Využit je Frostbite Engine a výkon nové generace konzolí, kdy tento remake nabízí ohromující vizuální zpracování a vylepšení hratelnosti, zatímco zůstává věrný originálu.


  Více informací přineseme později.

  KLASICKÝ PŘÍBĚH
  Isaac Clarke je obyčejný mechanik na misi, jejímž cílem je oprava rozsáhlé vesmírné lodi USG Ishimura. Brzy ale zjistí, že se stalo něco hrozného. Celá posádka lodi byla povražděna a infikována jakousi mimozemskou nákazou… a Isaacova milovaná partnerka, Nicole, je ztracená někde na palubě.

  ZACHOVAT SI ROZUM
  Nyní je Isaac sám, pouze s jeho nástroji a znalostmi mechanika. Musí se pokusit odhalit tajemství téhle noční můry a zjistit, co se stalo na palubě Ishimury. Uvězněn s nepřátelskými stvůrami, přezdívanými „necromorfové“, musí Isaac bojovat o přežití nejen proti eskalujícím hrůzám lodi, ale také proti ztrátě vlastního rozumu.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Croup: Zdravím, na to je zatím příliš brzy odpovědět, vydání je ještě daleko :)

  • Croup

   Zdravím, cz titulky budou?

Sledujte nás na instagramu