DeadCore (PC DIGITAL)
DIGITAL

249
Nákupem získáte 9 kreditů
 • 249 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi
 • Po nekonečném pádu silnou magnetickou bouří... jste se probudili.

  Vaše paměť je prázdná a vy začínáte prozkoumávat svět kolem sebe. Cosi nebo kdosi vás nutí jít výš a výš. Najednou spatříte obrovskou věž vystupující z mlhy. Brzy pochopíte, že pokud chcete odpovědi na vaše otázky, musíte se vyšplhat až na její špičku.

  Bohužel to není až tak jednoduchý úkol. Věž je střežena hi-tech bezpečnostními systémy poskládané do komplexních zařízení, smrtícími lasery a roboty neustále sledujícími každý váš pohyb.

  Jestliže chcete přežít, musíte zužitkovat všechny vaše schopnosti (skákání, dvojskoky, srážení a další) a dobře využít váš SwitchGun, který dokáže zapnout nebo vypnout pasti a roboty, abyste se dostali až na vrchol Věže a odhalili tajemství jejího původu.

  Hlavní vlastnosti:

  Prozkoumejte tajemný svět poskládaný z ohromujících propracovaných úrovní s labyrinty tajných chodeb k nalezení. Odemkněte si nové schopnosti a vylepšení, abyste se dostali do dalších částí Věže. Vyzvěte vaše přátele a porazte je v žebříčcích Speedrun režimu, kde se počítá každá setina sekundy. Odhalte tajemství Věže sbíráním částí paměti jejich dřívějších obyvatel a také nových úrovní a hudby do Speedrun režimu.

  5 Bits Games Copyright © 2014. DeadCore je registrovaná ochranná známka 5 Bits Games. vydává a distribuuje BANDAI NAMCO GAMES Europe S.A.S.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí DeadCore (PC DIGITAL)!