Deadfall Adventures Digital Deluxe Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

209
Nákupem získáte 3 kredity
 • 209 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: 2D adventura
 • SoundtrackMaking Of - FilmArtbookDLC 1: Unikátní Allan Quatermain RevolverDLC 2: Tři exkluzivní multiplayerové skiny: Arab Mercenary, Arctic Quatermain and Skeleton
  Píše se rok 1938. James Lee Quatermain je muž mnoha talentů, mezi které ale schopnost udržet si peníze rozhodně nepatří.
  Quatermain není příliš nadšen z toho, že má doprovázet Jennifer Goodwinovou, americkou agentkou a svou bývalou kolegyni, do egyptského chrámového komplexu, odkud mají vyzvednout starobylý artefakt – Srdce Atlantidy. Ani za mák nevěří tomu, že tento artefakt má údajně omlazující účinky, a už vůbec se nestará o to, že po Srdci pátrá i četa Ahnenerbe, nacistický oddíl specializovaný na okultní záležitosti.Ale život má své metody, jak jednomu změnit perspektivu. Quatermain se brzy ocitne na lovu, který ho zavede do všech koutů světa – od bouřlivých pouští Egypta přes ledové arktické hloubky až do žhavých džunglí v Guatemale.
  Digital Deluxe Edition obsahuje navíc:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Deadfall Adventures Digital Deluxe Edition (PC DIGITAL)!