Desková hra Origin: Počátek lidstva
MERCH

749
Nákupem získáte 7 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Počet hráčů: 2-4 hráči
Herní předměty: Desková hra
 • Lidstvo se ze své africké kolébky postupně rozšířilo po celé zeměkouli. Ve hře Origin: Počátek lidstva si můžete toto dobrodružství vyzkoušet a postupně osidlovat celou planetu.
  Tuto krásnou, jednoduchou a zároveň rafinovanou hru si můžete zahrát dvěma způsoby. Jako klasickou hru pro zkušenější hráče, či jako jednodušší juniorskou variantu pro děti a začínající hráče.

  Ve hře hráči postupně umisťují figurky na herní plán. Figurky se liší třemi vlastnostmi: výškou (rychlost), tloušťkou (síla) a barvou. Ve svém tahu hráči vždy buď umístí jednu novou figurku, nebo pohnou některou svou stávající figurkou. Hráči dále vedle figurek sbírají tzv. kartičky inovací, které označují technologický pokrok a mohou též zahrát doplňkové karty. Ty jsou buď jednorázové, s trvalým efektem nebo karty úkolů, za jejichž splnění hráči získají body. Body však hráči získávají i za vlastněné kartičky inovací a nasbírané žetony.
  Cílem hry je šikovným umisťováním a pohybem figurek a také používáním správných karet dosáhnout zisku více bodů, než ostatní.

  Charakteristiky:
  Počet hráčů: 2-4
  Doporučený věk: od 8 let
  Délka hry: 45 minut

  Obrázky :
  • obrázek Origin: Počátek lidstva
  • obrázek Origin: Počátek lidstva
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Desková hra Origin: Počátek lidstva!