Desková hra Talisman: Krvavý měsíc (rozšíření)

699
Nákupem získáte 28 kreditů
Merchandise: Desková hra, Dobrodružná desková hra
Jazyk: Česká lokalizace
Počet hráčů: 2-6 hráčů
Kód produktu: 38483
 • Talisman: Krvavý měsíc je malé rozšíření, které do populární hry Talisman přidává vlkodlaky! V expanzi najdete přes 100 karet a také tři nové postavy (lovkyni upírů, vykradače hrobů a temného proroka), nadto i mechaniku dne a noci a možnost, že se z hráče stane vlkodlak. Pokud chcete menší rozšíření, které toho do hry Talisman přináší hodně, tak Krvavý měsíc je skvělou volbou!
  Počet hráčů: 2-6
  Doporučený věk: od 10 let
  Délka hry: 90 minut
  Jazyk: čeština

  BUĎTE DOBRODRUHEM, ZÍSKEJTE TALISMAN
  Daleko za horami, v kraji bez stromů a zvířat, v místech, která jsou přístupna jen skrz zapomenuté doly a rozvalené hrobky dávných národů, se nachází bájné Údolí Ohně. Planina pekelného žáru a plamenů, které vyjí zapomenutou píseň a kde život nemá šanci. Za údolím se dle pověstí vine dlouhé skalnaté schodiště, které je poslední překážkou v cestě za Korunou Moci. Řady dobrodruhů se pokouší tohoto místa dosáhnout, ovládnout moc koruny a vládnout světu. Nejdřív ale musí získat talisman...
  Desková hra Talisman: Krvavý měsíc (rozšíření)

  ČTVRTÉ VYDÁNÍ

  Tato verze je již čtvrtou edicí hry původně vydané firmou Games Workshop. Jedná se o jednoduché RPG, ve kterém hráči bojují s nestvůrami, sbírají předměty a postupně vylepšují své vlastnosti. Když se cítí dostatečně silní, mohou se vydat na pouť do středu herního plánu, kde se nachází Koruna Moci - artefakt, pomocí kterého si mohou podrobit ostatní a zvítězit. Revidované 4. vydání zavádí tzv. fate mechanismus, kdy si hráči mohou příležitostně zopakovat hod kostkou, čímž se mírně snižuje vliv náhody. Oproti dřívějším verzím má tato edice také větší herní plán a plastové figurky a žetony. 

  V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA
  Herní systém je nesmírně jednoduchý - hráči se střídají v házení kostkou a pohybují se po plánu, který je rozdělen na území ve třech pásmech (se zvyšující se obtížností). Na územích se nachází buď fixní události, nebo si zde hráči otáčejí tzv. karty setkání - nepřátele, předměty, pomocníky. Žádný drak ani kouzlo však není tak nebezpečný, jako ostatní hráči...

  talisman
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Kuba

   Dobrý den.
   Budete doskladňovat základní hru Talisman?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Majklík21: Zdravím, poptali jsme rozšíření u výrobce a bohužel znovuvydání Smrtonoše neplánují.

  • Majklík21

   Dobrý den, nevíte zda bude opět vydáno rozšíření k Talismanu - Smrtonoš? Byl hrozně rychle rozprodaný a nemůžeme ho nikde sehnat, a hodně našich známých i my o něj máme veliký zájem. Vydávali to ještě Fantasy Flight Games, ale ti od toho prý odstoupili a nyní to vydávají REX hry. Dalo by se případně domluvit s REX hrami, aby ji zkusili znovu vydat? Děkuji.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Desková hra Talisman: Krvavý měsíc (rozšíření)!

Sledujte nás na instagramu