Desková hra Temné znamení: Prokletí faraona (rozšíření)
MERCH

699
Nákupem získáte 27 kreditů
Lokalizace: Český dabing, Česká lokalizace
Kategorie: 1-8 hráčů
Herní předměty: Desková hra, Dobrodružná desková hra
 • Temné znamení: Prokletí faraona vyšetřovatele přenáší na uspěchaná Káhirská tržiště, kde se připraví na svou cestu, a dále do královské nekropole v Dashuru, kde hrozí, že staleté zlo opět povstane na světlo světa. Šest nových vyšetřovatelů hledá mocné relikvie ve snaze udržet temnotu na uzdě, zatímco prozkoumají tajné komory pyramidy. Toto rozšíření dále představuje nové spojence, nové nestvůry a nový balíček Mýtů. Dokážete porazit zlo, které číhá pod písky? Objevte sílu egyptských relikvií a rozvalin s Prokletím faraona! Jedná se o rozšíření pro deskovou hru Temné znamení.
  Temné znamení: Prokletí faraona vyšetřovatele přenáší na uspěchaná Káhirská tržiště, kde se připraví na svou cestu, a dále do královské nekropole v Dashuru, kde hrozí, že staleté zlo opět povstane na světlo světa. Šest nových vyšetřovatelů hledá mocné relikvie ve snaze udržet temnotu na uzdě, zatímco prozkoumají tajné komory pyramidy. Toto rozšíření dále představuje nové spojence, nové nestvůry a nový balíček Mýtů. Dokážete porazit zlo, které číhá pod písky? Objevte sílu egyptských relikvií a rozvalin s Prokletím faraona! Jedná se o rozšíření pro deskovou hru Temné znamení.  BALENÍ OBSAHUJE
  -- 1 pravidla
  - 3 karty Prastarých
  - 6 karet vyšetřovatelů
  - 50 karet dobrodružství
  - 8 karet speciálních dobrodružství
  - 1 karta vstupu
  - 4 karty spojenců
  - 30 karet Mýtů
  - 16 karet relikvií
  - 1 tabulka scénáře
  - 6 žetonů vyšetřovatelů
  - 8 žetonů nestvůr
  - 8 žetonů expedice  Počet hráčů: 1-8
  Doporučený věk: 13+
  Délka hry: 120 minut
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Desková hra Temné znamení: Prokletí faraona (rozšíření)!