Desková hra The Elder Scrolls V: Skyrim - Dobrodružná hra CZ

3 149
Nákupem získáte 63 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Merchandise: Desková hra
Jazyk: Česká lokalizaceČeská lokalizace
Počet hráčů: 1-4 hráči
Kód produktu: 47680
 • The Elder Scrolls V: Skyrim - Dobrodružná hra je hra pro 1 až 4 hráče plná dobrodružství a objevování v regionu Skyrim. Společně se svými spoluhráči se zhostíte rolí hrdinů zapletených ve velmi důležitých a nebezpečných událostech, kde jejich akce mohou rozhodnout o životě a smrti nejen jejich, ale mnoha ostatních.

  Hra je rozdělená na dvě kampaně po třech kapitolách. Vaše rozhodnutí budou mít vliv na další průběh příběhu, což znamená, že hra může být pokaždé jiná. Každá kapitola by měla trvat mezi 90 až 120 minutami herního času a záměrem autorů je, abyste je hráli popořadě, neboť tak tvoří ucelený příběh. Nicméně každou si můžete zahrát i nezávisle.

  Staňte se hrdinnými dobrodruhy ve Skyrimu, členy organizace Čepelí. V průběhu hry budete procházet strhujícím příběhem plným spiknutí, válek a intrik, kde vaše činy a rozhodnutí budou mít trvalé dopady na okolní svět. K vítězství se musíte propracovat kartami hlavních úkolů. Selhání u karty hlavního úkolu nevede automaticky k celkové prohře, je možné být neúspěšný a přesto zvítězit. Nicméně, každá z kapitol má sadu podmínek, které mohou výslednou prohru způsobit. Na konci každé kapitoly budete muset projít poslední zkouškou. Ta se liší podle kapitoly. Může to být cokoli od epické bitvy po zoufalý závod s časem. Selhání v této zkoušce bude pro vás znamenat také porážku. Prohrajete-li v kapitole, můžete pokračovat dále, ale další kapitola pro vás bude obtížnější.

  Hra je v češtině.

  BALENÍ OBSAHUJE

   - 6 figurek postav
  - 1 kostka nepřátel
  - 38 kostiček
  - 394 žetonů
  - 4 desky postav
  - 1 herní plán
  - 849 karet
  - 1 pravidla
  - 1 tutoriál/kniha scénářů
  Desková hra The Elder Scrolls V: Skyrim - Adventure Board Game CZ

  Počet hráčů: 1-4
  Věk: 14+ let
  Doba hraní: 60-120 min
  Desková hra The Elder Scrolls V: Skyrim - Adventure Board Game EN

  Desková hra The Elder Scrolls V: Skyrim - Dobrodružná hra CZ  Desková hra The Elder Scrolls V: Skyrim - Adventure Board Game CZ
  dragonborn
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Desková hra The Elder Scrolls V: Skyrim - Dobrodružná hra CZ? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

matrix, sberatelskefigurky, thematrix
silenthill2remake, silenthill2, darek
klub, klubovevyhody, slevy
worldofwarcraftart, truhlicka
sachy, sachmat
homamIII, deskovahra, heroesofmightandmagic