Desková hra Warhammer Underworlds: Beastgrave - Champions of Dreadfane (rozšíření)
MERCH

1 199
Nákupem získáte 48 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: 2-4 hráči
Herní předměty: Desková hra, Warhammer Deskovky
 • Rozšíření pro deskovou hru Warhammer Underworlds přináší novou partu do hry. V balení nalezneme 7 modelů představující přízračné Champions of Dreadfane a herní karty specifické pro tuto sadu:
  Tři skládací Stormcast Eternals Sequitors spolu s 3 fighter kartami a pravidly na rubu, 20 Condemnors power karet, 12 Ironsoul's Condemnors objective karet,
  Čtyři skládací Nighthaunt Myrmourn Banshee spolu s 4 fighter kartami a pravidly na rubu, 20 Lady Harrow's Mournflight power karet a 12 Lady Harrow's Mournflight objective kartami.
  Hry od Games-Workshop rozvíjejí tvořivost - Figurky jsou dodávány bez barevné úpravy, obarvení figurek je ponecháno na hráčích. Figurky mohou též vyžadovat jednoduché složení.
  Desková hra Warhammer Underworlds: Beastgrave - Champions of Dreadfane (rozšíření)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Desková hra Warhammer Underworlds: Beastgrave - Champions of Dreadfane (rozšíření)!