Desperados III
PC

(1x)
1 199
Nákupem získáte 36 kreditů
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Real-time strategie, Taktické, Westernové
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 28831
Hra také dostupná pro:  XBOXPS4
 • Desperados III je moderní taktická hra v reálném čase, zasazená do drsného prostředí Divokého západu. Ovládáte otrhanou družinu, ze které se stává vysoce funkční skupina nepravděpodobných hrdinů a hrdinek. Velice odlišné osobnosti mají se spoluprací zpočátku problém, ale nakonec spojí síly a své charakteristické schopnosti a postaví se zdánlivě lepšímu soupeři. Desperados, které pronásledují nemilosrdní zbojníci a zkorumpovaní muži zákona, musí pokaždé zvrátit průběh bitvy ve svůj prospěch. Legendární taktická strategie je tu s třetím dílem!

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie

  ELIMINOVAT NEPŘÍTELE
  Na dramatické výpravě napříč USA a Mexikem ze 70. let 19. století se tým utká s neuvěřitelně velkou přesilou a bude muset přechytračit výrazně početnější gangy. V rámci úkolu vystopovat úhlavního nepřítele a zhatit plány nelítostného korporátního magnáta se pětice odlišných postav musí spolehnout na širokou škálu schopností, aby infiltrovala, špehovala, sabotovala, unikala, kradla, unášela, vraždila, vyhazovala všechno možné do povětří… a když všechno ostatní selže, promluví zbraně.

  Desperados III
  NAČASOVÁNÍ JE KLÍČ
  Ovládejte až pět desperátů a nepozorovaně snižte počet nepřátel pomocí smrtících schopností. Každá mise nabízí velký počet rozmanitých řešení a ces, kdy se díky pečlivému plánování a dokonalému načasování můžete zbavit zdánlivě nepřekonatelné přesile. Užijte si atmosféru klasického Divokého západu díky lokacím, jako jsou města v divočině, pouštní kaňony, močály kolem Mississippi, bující moderní města a spoustu dalších – to vše ve dne i v noci.

  western
  HERNÍ STYL JEN NA VÁS
  Porazte nepřátele pomocí smrtících i nesmrtících možností, plížení i akčních zbraní a přizpůsobte hru svému hernímu stylu díky různým nastavením obtížnosti a speciálním výzvám pro vyšší znovuhratelnost.

  strategie z divokého závodu
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • she4lock

   @Cougar - ve hře mám slovenštinu a stačí. :-)

  • Cougar

   Ona nebude čeština? Někde jsem četl, že má být, takže asi nějaké fake opět :)

  • Corvus

   Tak THQ potvrdili, že hra vyjde 16.6.2020. Hurááá! Konečně! :-)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Je to jako Shadow Tactics: Blades of the Shogun, ale má to daleko vymazlenější mechaniky, grafiku a celkově všechno je lepší. Taky více střílení a klobouků samozřejmě

Sledujte nás na instagramu