Destiny - Ghost Edition
XONE

2 399
Nákupem získáte 95 kreditů
 • 599 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
 • Destiny je revoluční first-person střílečka vyvinutá studiem Bungie, tvůrci veleúspěšné série Halo. Vstupte do zcela nového universa a staňte se obráncem posledního lidského města na Zemi, jenž bylo zachráněno během mimozemské invaze jakousi tajuplnou lodí. Navíc síly vycházející z této lodí poskytují lidem ve městě speciální schopnosti. Při hraní si vyberte jednu ze tří profesí Hunter, Titan nebo Warlock - a vydejte se zkoumat starobylé ruiny naší sluneční soustavy jakožto i bojovat proti mimozemským okupantům. Hra je mixem single a multiplayeru. Můžete tedy celou hrou projít sami nebo se postupně připojovat k událostem pro více hráčů. Největší zábavou tak je co-op multiplayer s vašimi přáteli!
  Objednejte si hru včas a dostanete zdarma stylové Destiny tričko.

  Sběratelská edice Ghost Edition je extrémně limitovaná a obsahuje navíc: exkluzivní repliku Ghost, disky s hrou, průvodce, litografie a ingame bonus v podobě expansion packu, steelbook a nakonec odznaky. Vše je zabaleno do sběratelské krabičky. Celé balení zde.


 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Destiny - Ghost Edition!