Destiny
X360

(1x)
499
Nákupem získáte 5 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
Hra také dostupná pro:  XONE
 • Destiny je revoluční first-person střílečka vyvinutá studiem Bungie, tvůrci veleúspěšné série Halo. Vstupte do zcela nového universa a staňte se obráncem posledního lidského města na Zemi, jenž bylo zachráněno během mimozemské invaze jakousi tajuplnou lodí. Navíc síly vycházející z této lodí poskytují lidem ve městě speciální schopnosti. Při hraní si vyberte jednu ze tří profesí Hunter, Titan nebo Warlock - a vydejte se zkoumat starobylé ruiny naší sluneční soustavy jakožto i bojovat proti mimozemským okupantům. Hra je mixem single a multiplayeru. Můžete tedy celou hrou projít sami nebo se postupně připojovat k událostem pro více hráčů. Největší zábavou tak je co-op multiplayer s vašimi přáteli!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • JH

   Chtěl bych se zeptat, jak to ej s tričkem pro předobjednávky. Zda si můžu vybrat velikost a případně v jaké části objednávky se volí.

  • HonZyczech

   Ahoj, založili jsme československé komunitní fórum pro hru Destiny. Zde můžete prezentovat své klany, shánět spoluhráče a nebo si popovídat o hře. Pro všechny platformy. Brzy přibude web.
   http://destinythegame.cz/forum/

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 7/10

Je jisté, že Destiny si zamilujete nebo se hrou rychle skončíte. Pokud jste spíše lovci samotáři a dáváte přednost singleplayeru, nejspíše skončíte v té druhé skupině. Pokud však vyznáváte především dynamické multiplayerové bitky, kooperativní hraní a ke všemu vám nejsou cizí RPG hry, dost možná jste objevili nový druh závislosti.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 7/10

Hra se slušně ovládá a nabídne hodiny zábavy až do momentu, kdy se začne veškerý obsah opakovat. Mise, nepřátelé, bossové - to vše budete muset tolerovat poté, co Destiny poprvé dohrajete. MMO prvky nejsou zrovna nejlépe zvládnuté, ale až si najdete partu v kooperaci, můžete si přidat bodík k hodnocení navíc.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Parádní hra,ke které se člověk rád vrací.Spolu s ostatnímy dlc velmi mnoho hodin zábavy.