Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut (PC) DIGITAL
DIGITAL

164
Nákupem získáte 6 kreditů
 • 164 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: FPS, Sci-Fi, TPS, Cyberpunk
 • Hrajete za Adama Jensena, bývalého specialistu SWATu, který byl vybrán, aby dohlížel na ochranu jedné z nejdůležitějších amerických firem experimentujících s biotechnologiemi. Vaším cílem je dohlížet na tajemství společnosti, ale když se do zařízení vloupá maskovaná skupina a zabije všechny vědce, které jste měli chránit, všechno, co jste si mysleli, že o své práci víte, se změní.

  Nejistá blízká budoucnost: Poznejte časy velkých technologických pokroků, ale také chaosu a konspirace. Mechanické augmentace lidského těla rozdělilo společnost na ty, kteří si je můžou dovolit a na ty, kteří nemůžou. Opoziční síly konspirují ve stínech a chtějí ovládnout budoucnost lidstva: revoluce lidí přichází. Perfektní kombinace akce a RPG: Hra unikátně kombinuje akční přestřelky v uzavřených prostorách se širokou škálou augmentací postavy a vylepšení vašich zbraní. Odemkněte si nové schopnosti a zvyšte si vaše plížicí, sociální, hackovací a bojové dovednosti: Hra odměňuje všechny herní styly i přístupy. Rozhodněte se, jak se bude vaše postava rozvíjet na základě toho, jak chcete hru hrát. Rozhodnutí a následky: Prostřílejte si cestu nepřáteli, propližte se nepozorovaně za nimi, hackněte systém, abyste získali klíčové informace a nebo využijte vaše sociální dovednosti, abyste tyto informace získali od příslušných lidí - vždycky budete mít k dispozici několik voleb, více přístupů, více cest a spoustu nástrojů. Vyberte si svůj herní styl a čelte následkům vašeho jednání: Vy rozhodujete, jak se bude, ve své rozšířené podobě s plnou integrací The Missing Link a Tongs Mission, příběh odvíjet. Najděte další způsoby jako porazit nové a vylepšené bossy, využijte funkci Newgame+, abyste si zahráli příběh znovu s dříve získanými augmentacemi. Poznejte hru víc do hloubky díky komentářům od vývojářů (jen v angličtině) a "Making of" videu.

  Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut © Square Enix Ltd. 2013. Vyrobeno studiem Eidos Montreal a Snowed in Studios Inc. Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut, Deus Ex: Human Revolution, logo Deus Ex, Eidos Montreal a logo Eidos jsou ochranné známky Square Enix Ltd. Square Enix a logo Square Enix jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky Square Enix Holdings Co. Ltd. Tento produkt obsahuje software Autodesk® Scaleform®, © 2013 Autodesk, Inc. Všechna práva vyhrazena. FMOD Ex Sound System, © Firelight Technologies Pty, Ltd., 1994-2011. Animace obličeje vygenerované pomocí FaceFX. ©2002-2013, OC3 Entertainment, Inc. a vlastníci jeho licencí. Všechna práva vyhrazena. Tento produkt obsahuje software Autodesk® Gameware™, © 2013 Autodesk, Inc. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut (PC) DIGITAL!