Deus Ex: Mankind Divided - Collectors Edition
PS4

1 999
Nákupem získáte 20 kreditů
 • 599 Kč
  Není skladem
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Nyní je rok 2029 a zlatá éra augmentací je u konce. Z augmentovaných lidí se stali vyděděnci společnosti a žijí odděleně od zbytku společnosti. Kriminalita a teroristické útoky slouží jen jako zástěrka před spiknutím, které má za cíl ovládnout budoucnost lidstva. Adam Jensen se proto spojil s Interpolem a tajnou zásahovou jednotkou Task Force 29, jejímž úkolem je potírání augmentovaných teroristů.
  SBĚRATELSKÁ EDICE OBSAHUJE
  - hru v limitovaném steelbooku
  - cca 22 cm vysokou figurku Adama Jensena
  - 48 stránkový artbook
  - extra herní misi
  - DLC balíček Covert Agent Pack
  - ukázku ze soundtracku
  - digitální knihy (mini artbook, novelu, komiks)  Rok 2029. Z augmentovaných lidí se stali vyděděnci společnosti, žijící zcele odděleně od zbytku společnosti. Náš starý známy Adam Jensen je přesto přinucen pracovat ve světě, který začal opovrhovat jeho druhem. Vyzbrojený novým arzenálem smrtících zbraní a augmentací, musí vybrat správnou cestu a spojence, aby mohl odhalit rozsáhlé celosvětové spiknutí.

   

  Deus Ex: Mankind Divided přímo navazuje na jeden z konců předchozího Human Revolution. Při Aug incidentu byly všichni mechanicky augmentovaní lidé na celém světě zbaveni kontroly nad svou myslí a těly, což mělo za následek smrt miliónů nevinných lidí.

  KONEC AUGMENTACÍ?
  Nyní je rok 2029 a zlatá éra augmentací je u konce. Z augmentovaných lidí se stali vyděděnci společnosti a žijí odděleně od zbytku společnosti. Kriminalita a teroristické útoky slouží jen jako zástěrka před spiknutím, které má za cíl ovládnout budoucnost lidstva. Adam Jensen se proto spojil s Interpolem a tajnou zásahovou jednotkou Task Force 29, jejímž úkolem je potírání augmentovaných teroristů.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Martin Schovanec

   Hra v cestine na ps4 urcite neni. Pdhrava se ale castecne v Praze a muzete tam tedy slyset cestinu.

  • Trnec57

   Dobrý den chci se zeptat jak je to s tím cz dabingem.dekuji

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Deus Ex: Mankind Divided je v každém případě poctivým nástupcem, kterého byste neměli minout. Pokud překousnete některé nedostatky a nebudete si všímat té položky Shop v menu, dostane se vám spousty krásně propařených hodin v cyberpunkové Praze.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Deus Ex: Mankind Divided - Collectors Edition!