Deus Ex: Mankind Divided - Day One Edition
XBOX

599
Nákupem získáte 18 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi
Hra také dostupná pro:  PS4
 • Nyní je rok 2029 a zlatá éra augmentací je u konce. Z augmentovaných lidí se stali vyděděnci společnosti a žijí odděleně od zbytku společnosti. Kriminalita a teroristické útoky slouží jen jako zástěrka před spiknutím, které má za cíl ovládnout budoucnost lidstva. Adam Jensen se proto spojil s Interpolem a tajnou zásahovou jednotkou Task Force 29, jejímž úkolem je potírání augmentovaných teroristů.

  Kategorie

  Xbox / Xbox Series / XS hry / RPG
  DAY ONE EDICE OBSAHUJE
  - extra herní misi
  - DLC balíček Covert Agent Pack
  - ukázku ze soundtracku
  - digitální knihy (mini artbook, novelu, komiks)

  Deus Ex: Mankind Divided - Day One Edition (XONE)

  Rok 2029. Z augmentovaných lidí se stali vyděděnci společnosti, žijící zcele odděleně od zbytku společnosti. Náš starý známy Adam Jensen je přesto přinucen pracovat ve světě, který začal opovrhovat jeho druhem. Vyzbrojený novým arzenálem smrtících zbraní a augmentací, musí vybrat správnou cestu a spojence, aby mohl odhalit rozsáhlé celosvětové spiknutí.


   

  Deus Ex: Mankind Divided přímo navazuje na jeden z konců předchozího Human Revolution. Při Aug incidentu byly všichni mechanicky augmentovaní lidé na celém světě zbaveni kontroly nad svou myslí a těly, což mělo za následek smrt miliónů nevinných lidí.

  KONEC AUGMENTACÍ?
  Nyní je rok 2029 a zlatá éra augmentací je u konce. Z augmentovaných lidí se stali vyděděnci společnosti a žijí odděleně od zbytku společnosti. Kriminalita a teroristické útoky slouží jen jako zástěrka před spiknutím, které má za cíl ovládnout budoucnost lidstva. Adam Jensen se proto spojil s Interpolem a tajnou zásahovou jednotkou Task Force 29, jejímž úkolem je potírání augmentovaných teroristů.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 8/10

Tvůrcům cyberpunkové klasiky se znovu podařilo vydat kvalitní hru, která stojí za vaší pozornost. Deus Ex: Mankind Divided je ve směru inovací a alternativních cest úctyhodným nástupcem svého předchůdce, po obsahové stránce ho ale k naší smůle nemá šanci zastínit. Přesto je to dílo, které by vás díky řadě osobitých prvků zaručeně nemělo minout.   Přečíst celou recenzi

Hodnocení 8/10

Deus Ex: Mankind Divided je v každém případě poctivým nástupcem, kterého byste neměli minout. Pokud překousnete některé nedostatky a nebudete si všímat té položky Shop v menu, dostane se vám spousty krásně propařených hodin v cyberpunkové Praze.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Deus Ex: Mankind Divided - Day One Edition!