Diablo 3: Ultimate Evil Edition
X360

(1x)
549
Nákupem získáte 22 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: Fantasy, Pseudo
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 18901
Hra také dostupná pro:  SWITCHPS4
 • Zasazeno opět do světa Sanctuary, nad nímž z nebe spadne kometa přesně do těch míst, odkud kdysi Diablo vyšel na svět. Navrátivší se postava Deckarda Caina možná jednou z prvních obětí zla. Mezi novými lokacemi také stará známá místa včetně vesnice Tristramu. Možnost vybrat si mezi mužskou a ženskou verzí postav, rozdíl však bude čistě vizuální. Barbar nikoliv novou postavou se stejnými schopnostmi, nýbrž o dvacet let zestárlým hrdinou z dvojky, což poznáte podle únavy i mnoha šrámů na těle. Nový systém questů, přizpůsobený pro třídu hráčovy postavy. Skilly přístupné přímo z hlavního hotbaru s možností jejich rychlého výběru skrz kolečka na myši. Včetně nové metody uzdravování, kdy přes daný předmět bude stačit přejít (tzn. nebudete jej muset sebrat a teprve potom vypít jako lahvičky). Z nových nepřátel např. Berserker s obrovskou palicí, která bude moci uvíznout v zemi, než se válečníkovi podaří ji vyprostit. Více než 13 milionů hráčů se utkalo s hordami démonů ve hře Diablo III. Nyní je řada na vás, abyste se zapojili do boje a pozvedli zbraně proti nepřátelům všech smrtelníků. Ultimate Evil Edition obsahuje v jediném kompletním balení základní hru Diablo III i rozšíření Reaper of Souls. Obraťte se na spojence a hrajte sami nebo vytvořte až čtyřčlennou skupinu hrdinů. Staňte se hrdinou. Takže se připravte. Zlo se blíží.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Jouzef: Přesně tak :)

  • Jouzef

   Mam dotaz kdyý si koupim Diablo 3: Ultimate Evil Edition (XBOX 360) tam tam budu mit vlastně Diablo 3 a datadisk že?

  • pepe

   Podařilo se někomu získat The Tall Man\\\'s Finger? Mám odehráno přes 170 paragonů a u Kadaly utraceno okolo 4K shardů za ringy a nic.

  • mrFreedom

   Dobrý den,

   chtěl bych se zeptat zda bude dostupný i samostatný datadisk ROS, když D3 již mám. Nevím proč bych ho měl teoreticky kupovat podruhé. A když to jinak nepůjde, tak jestli se postavy z mého D3 přenesou do datadisku. ( pro xbox360 ) . Děkuji za odpověď

  • Tomáš Pavlata

   dobrý den, o tomto zatím nic nevíme

  • Marty

   Ahoj, chci se zeptat jestli k Diablo 3 ultimate evil edition pro x360, bude k předobjednávce steelbook. Předem díky za odpověď :)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Když k tomu přičtu retro paměť a že si člověk trochu bez přemýšlení chce užít akce, tak opravdu tahle hra za to stojí. Potěší a neurazí

Sledujte nás na instagramu