Disco Elysium - The Final Cut
PS4

999
Nákupem získáte 20 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Sci-Fi, Open-world, Příběhové
Kód produktu: 44164
 • Disco Elysium - The Final Cut je definitivní edice revoluční RPG hry. Ujímáte se role detektiva a máte k dispozici unikátní systém dovedností a celý městský blok, ve kterém si vytesáte svou vlastní cestičku, protože hra nabízí dosud nevídanou možnost rozhodování. Vyslechněte nezapomenutelné postavy, rozlouskněte případy vražd a nebo ... berte úplatky. Staňte se hrdinou nebo parazitem společnosti? Poprvé je hra plně nadabována a přináší nové questy.
  K dispozici upgrade pro PlayStation 5.

  PLNĚ NADABOVÁNO

  Všichni skvělí lidé tohoto báječného města jsou plně nadabovaní (v angličtině). Pomozte postavám, které potkáte a nebo ne, třeba je proti sobě poštvěte. Nebo se do nich zamilujte, protože každé vyřčené slovo má ten správný akcent a emoci.

  Disco Elysium - The Final Cut
  DOSUD NEVÍDANÉ MOŽNOSTI V ROZHODOVÁNÍ
  Zastrašování, sladké řečičky, násilí, poezie, karaoke, divoký tanec nebo vyluštění podstaty bytí? V Disco Elysium - The Final Cut se můžete těšit na to všechno, protože se jedná o jednu z nejvíce uvěřitelných reprezentací klasickách stolní RPG her, které jste ve videohrách viděli.

  disco elysium
  PERFEKTNÍ RPG NÁSTROJE
  Namixujte si 24 různorodých dovedností. Vytvořte si svůj osobní styl s více jak 80 druhy oblečení. Na zbraně je nachystáno 14 vylepšení a v boji se neztratí koktejly z 6 různých psychoaktivních substancí. Postavu ovlivní 60 divokých myšlenek v Thought Cabinet. Postava bude pokaždé jiná a unikátní.

  Disco Elysium - The Final Cut
  REVOLUČNÍ DIALOGY
  Živoucí svět nabídne reálné lidi a k tomu patří uveřitelné rozhovory. Můžete se ptát na cokoliv a vyjadřujte svá pozorování a touhy. A dosud nevídaný svět umožní ho zkoumat, manipulovat, sbírejte bohatství a staňte se třeba milionářem.

  disco elysium
  HARD CORE
  Smrt. Sex. Daně. A disco ... Nic tu není zakázáno. Revachol je skutečně město se skutečnými výzvami. Vyšetřete masivní vyšetřování vražd. A nebo zrelaxujte u řešení jiných případů. Detektivové rozhodují, obyvatelé dodržují.

  Disco Elysium - The Final Cut
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   LukeLee: Zdravím, zatím to vypadá, že Switch verze v krabičce dorazí až někdy v příštím roce.

  • LukeLee

   Dobrý den, bude krabicovka i na Nintendo?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Disco Elysium - The Final Cut!

Sledujte nás na instagramu