Dishonored 2 (PC) Steam
DIGITAL

193
Nákupem získáte 7 kreditů
 • 193 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamKategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: FPS, Sci-Fi, 2D adventura
Hra také dostupná pro:  PS4XONE
 • Ponořte se znovu do role zabijáka s nadpřirozenými schopnostmi ve hře Dishonored 2, vysoce očekávaném pokračování oceňované ságy Dishonored z produkce společnosti Arkane Studios. Pusťte se do objevování jedinečného světa, ve kterém se střetává mysticismus a průmysl. Budete hrát za císařovnu Emily Kaldwinovou nebo za ochránce Corva Attana? Budete hrou postupovat neslyšně, brutálně nebo zvolíte strategii, která oba styly kombinuje? Jak využijete schopnosti vašeho hrdiny, zbraně a vybavení k eliminaci nepřátel? Děj se odvíjí podle vašich rozhodnutí. Způsob, jakým zdoláváte pečlivě navržené mise, rozhoduje o vyústění příběhu.

  Děj hry Dishonored 2 se odehrává 15 let poté, co byl Lord Regent poražen a co došlo k propuknutí epidemie smrtícího krysího moru. Uchvatitel se namísto právoplatné dědičky a vládkyně říše Emily Kaldwin zmocní trůnu a zanechá tak osud ostrovů viset na vlásku. Vydejte se přes legendární ulice města Dunwall do vzdálené Karnacy – kdysi oslňujícího, nyní upadajícího pobřežního města, které skrývá klíč k navrácení Emily k moci. Využijte artefaktu Mark of the Outsider a nových schopností k nalezení a poražení nepřátel a získání toho, co vám právem náleží.

  Asasíni

  Emily Kaldwin a Corvo Attano jsou kompletně nadabovaní a na svět kolem sebe, respektive na příběh reagují každý z jiné perspektivy. Využijte při prozkoumávání světa schopnosti hrdiny, technologické vychytávky a unikátní zbraně. Vy rozhodujete o tom, jestli se ulicemi proplížíte nebo probojujete, na vás je, koho zneškodníte a koho ušetříte.

  Nadpřirozené schopnosti

  Pokročilý systém craftování a upgradů vám umožní přizpůsobit si schopnosti hrdinů svým preferencím. Staňte se živoucím stínem, jenže sleduje nepřátele nebo je zhypnotizujte a ovládněte jejich mozek. Vybírejte si z téměř nekonečné nabídky kombinací násilí, boje, speciálních schopností a zbraní k dosažení svých cílů.

  Originální svět

  Od krysami zamořených ulic Dunwallu po bohatá, exotická pobřeží upadající Karnacy… Ponořte se do světa vytvořeným nejlepšími vypravěči a designéry z Arkane. Svět s bohatým příběhem, působivou architekturou  a živoucími obyvateli je hrdinou sám o sobě. Najdete tu i unikátní místa jako je Dust District sužovaný bouřemi prachu a válčícími gangy anebo Šílencovo sídlo s pohyblivými stěnami, pastmi a mechanickými vojáky.

  Výzva

  Upravte si herní možnosti a obtížnost podle svých preferencí. Hru si můžete ztížit nebo zjednodušit úpravou mnoha parametrů, které se váží k souboji, pohybu nebo tichému postupu.

  Void engine

  Dishonored 2 běží na Void enginu, který využívá systému id Tech modifikovaného Arkane Studios. Void engine byl vytvořen tak, aby podpořil prvotřídní vizuální styl a využil možností hardwaru současné generace. Void engine představuje pokrok ve všech oblastech hry, od responsivní umělé inteligence, přes světla a rendering grafiky, bohatost herních prostředí a prezentace příběhu.

  © 2016 Bethesda Softworks LLC, a ZeniMax Media company. Developed in association with Arkane Studios. Dishonored, Arkane, Void Engine powered by id Tech, Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax and related logos are registered trademarks or trademarks of ZeniMax Media Inc. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dishonored 2 (PC) Steam!