Dishonored: Definitive Edition
XBOX

799
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
 • DEFINITIVE EDICE OBSAHUJE
  - základní hru Dishonored
  - rozšíření Dunwall City Trials
  - rozšíření The Knife of Dunwall
  - rozšíření The Brigmore Witches
  - všechny DLC předměty

  Vydejte se do podmanivého světa Dishonored ve FullHD rozlišení a vylepšené grafice. S kompletní sadou DLC rozšíření na vás čeká jedna z nejlepších stealth her posledních let, kde je pouze na vás jakým způsobem budete hrát.

  DISHONORED
  Dishonored je stealth akce, oceněná přes 100 cenami Hra roku, ve které se ujmete císařského ochránce se speciálními schopnostmi, který je zrazen a křivě obviněn z vraždy císařovny. Hra nabízí nebývale flexibilní bojový systém, kde si každý přijde na své. Mixuje totiž speciální schopnosti se zbraněmi, netradičními gadgety a hlavně výraznými stealth prvky. Nepřátele můžete tiše sledovat ze stínů nebo se na ně bezzubě vrhnout a zmasakrovat. Výsledek každé mise je pouze na vás.

  ROZŠÍŘENÍ THE KNIFE OF DUNWALL
  V prvním rozšíření se ujmete role Dauda, legendárního zabijáka, který zabil Císařovnu. Zavraždění Císařovny navždy změnilo osud Dunwallu a Daud nyní proto hledá vykoupení. Získáte nové zbraně, vybavení i schopnosti a příběh vás zavede na nová místa jako je centrum města, jatka nebo těžce hlídaného Legal Districtu.

  ROZŠÍŘENÍ THE BRIGMORE WITCHES
  V druhém rozšíření pokračuje příběh Dauda, který se střetne nejen s pouličními gangy, ale také dorazí na čarodějnický sabat. Cesta ho opět zavede do nových lokací, jako Drapers Ward a Brigmore Manor, kde se setká s nadpřirozenými jevy, které pořádně otestují nové zbraně a vybavení.

  ROZŠÍŘENÍ DUNWALL CITY TRIALS
  Ve třetím rozšíření si můžete pořádně otestovat vaše schopnosti. Na 10 různých mapách je rozeseto několik výzev, které prověří jak umíte bojovat, plížit se i kombinovat všechny vaše speciální schopnosti. V on-line žebříčku si pak můžete ověřit, jak jste na tom proti zbytku světa.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Bohužel na XONE titulky nejsou.

  • WastingDouglas

   Bude hrát s cz titulky na xbox one , jako byla na xbox 360?

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Hře dávám 9 z 10 a to také proto, že autoři mohli trochu více zapracovat na těch buzích. Ale jinak se mi tato hra opravdu líbí a doporučuji všem milovníkům stealth. :)   Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dishonored: Definitive Edition!