Distrust (PC) DIGITAL
DIGITAL

37
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
 • 37 Kč
  Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Survival, Kooperativní
 • Hra v extrémních klimatických podmínkách Losem generované úrovně 15 postav s jedinečnými dovednostmi Spousta úkolů, příhod a dějových zvratů Měnitelné vnímání skutečnosti: nemůžeš věřit vlastním očím

  Inspirováno filmem Johna Carpentera "Věc".

  Skupina objevitelů ztroskotá s helikoptérou poblíž arktické základny. Trosečníci se pokoušejí najít způsob, jak se dostat domů, ale propadají se stále hlouběji do jakési noční můry. Ve spánku přitahují děsivou sílu, která vysává z jejich těl život. A čím déle se brání vyčerpání, aby neusnuli, tím menší mají šanci na přežití…

  Trosečníci se snaží spát jen tolik, kolik je potřeba k boji s únavou. Pomalu začínají šílet, až se dostanou do momentu, kdy již nemohou věřit vlastním smyslům. Někdy dokonce ani nejsou schopni rozlišit, co je skutečnost a co halucinace.

  Veď trosečníky přes losem generovanou arktickou základnu, překonávej klimatické obtíže a bojuj s nepředstavitelnou silou!

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Distrust (PC) DIGITAL!