Divinity Anthology
PC

499
Nákupem získáte 20 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
 • Anthology edice obsahuje hry Divine Divinity, Beyond Divinity, Divinity 2 Developers cut, Divinity Musica Divina a Musica Obscura. V balení dále najdete 130 stránkovou knížku, nálepky s motivem hry, 2 plakáty a 2 bonusové předměty do hry. Celé balení zde.

  Kvalitní trilogie RPG z fantasy světa inspirovaná hrou Diablo. Hry jsou posazeny každá do nového fantasy světa, kde hráč musí splnit svůj úkol v zemi rozvrácené korupcí a černou magií. Během svého dobrodružství bude mít hráč možnost svoji postavu vyvíjet, jako jeden z několika charakterových typů a budete potkávat spousty lidí a fantastických bytostí. Hra je kombinací těch nejlepších prvků RPG her a představuje spoustu nových prvků a tak se stane oblíbenou jak u nových, tak u hardcore RPG hráčů. Obsah Anthology edice: hra Divine Divinity hra Beyond Divinity hra Divinity 2 - Developer´s Cut Divinity - Musica Divina (Soundtrack) Divinity - Musica Obscura (Soundtrack) 130 stránková knížka nálepky s motivem hry 4 plakáty 2 bonusové předměty do hry
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Jan

   Takže zase odklad? :/

  • Jan

   Jak to že na jiných webech tohle už mají skladem a tady se to jen neustále dokola odkládá?

  • Jan

   Tohle také, kolikrát to ještě odloží? Mám to předobědnaný ještě s TES antalogií (na odeslání až bude vše pohromadě), ta už po tolika odkladech vyšla a tohle se zas odsunulo. Neměl bych to raději zrušit, vyjde to vůbec někdy?

  • honza

   Blbě koukám. :) Na obrázku balení je vidět, že jo.

  • honza

   Bude tato edice obsahovat klíče k aktivaci her na Steam?

  • Lukas

   Rád bych věděl co je to přesně za hru, tedy mám doma original Divinity II DKS a nevím zda je to to samé a nebo něco nové.

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Larian nám na Divinity ukazuje že i malé studio dokáže vytvořit fantastický titul který zaujme nováčky i veterány. Za sebe mohu tento klenot na poli RPG jen doporučit. Zatím hra vypadá na RPG roku.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Divinity Anthology!