Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition
XONE

899
Nákupem získáte 35 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: České titulky, Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: Fantasy, Tahové, Taktické, Open-world, Sandbox, Kooperativní
 • Divinity: Original Sins 2 je zasazeno 1000 let před události původního Original Sin. V tomto sandboxovém RPG, kde možnosti jsou téměř nekonečné strávíte jistě mnoho času. Definitive Edition přináší tisíce vylepšení hry od jejího původního vydání.


  KDO BUDETE
  Naprosto zásadní věcí v každém RPG je tvorba postavy a tady si v Original Sin 2 vyhrajete královsky. Budete lidožroutský Elf nebo Imperiální Lizard? Můžete být take Nemrtvý, který povstal z hrobu. Svět kolem vás reaguje na to, kdo jste … nebo co jste.

  Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition

  ČAS NA NOVÉ DIVINITY
  Shromážděte partu dobrodruhů a utužujte mezi nimi vztahy. V taktických soubojích si to rozdáte s obrovským množstvím nepřátel a jako svou zbraň klidně využívejte okolní prostředí, stejně jako výhodu vyššího postavení v terénu. V neposlední řadě si podmaňte živly a pojistěte si tak vítězství!

  Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition

  ROZLEHLÝ SVĚT
  Original Sin 2 nabízí rozlehlý svět Rivellonu k prozkoumání a to buď solo nebo s až čtyřmi dalšími hráči v drop-in/drop-out kooperativním multiplayeru. Nic vás nebude omezovat, můžete se vydat kamkoliv a tam odpoutat svou představivost a zkoumat nekonečné možnosti interakce se světem. A až vás Rivellon omrzí, tak můžete vstoupit do zbrusu nového PvP hot-seat modu.

  Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition

  DEFINITIVNÍ EDICE
  Tisíce menších či větších vylepšení se dočkalo Original Sin 2 oproti původnímu vydání na základě odezvy od hráčů. Nově se můžete těšit na deník, záložky na mapě, tutorial a novou obtížnost, stejně jako na plně přepracovaný poslední akt hry, kdy už tak velice pozitivně oceňované RPG je ještě lepší.

  Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • jvelik

   Dobrý den.
   Bude ještě k dostání PC verze?
   Díky

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 10/10

Jednoduchá k pochopení, náročná k ovládnutí, příjemná s prozkoumávání, zábavná k hraní a hluboká jako Mariánský příkop. Divinity: Original Sin 2 je neuvěřitelně obrovskou hrou, která se ctí a s respektem zabije, zdevastuje, vysaje, transformuje a rozdrtí desítky hodin vašeho života. Ale litovat toho nebudete ani na vteřinu.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition!