DOOM
XBOX

(1x)
799
Nákupem získáte 24 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Hororové
Kód produktu: 14676
 • DOOM je zpět a vrací se ke svým kořenům. Rychlá, brutální a extrémně chytlavá střílečka, bez zbytečného balastu okolo. Děsiví démoni, neuvěřitelně destruktivní zbraně a rychlý pohyb postavy slibují přesně tu intenzivní střílečku, kterou od nového DOOMa očekáváme.  MASAKR NA MARSU
  Přišli jste sem z jediného důvodu. Obří výzkumný komplex na Marsu, Union Aerospace Corporation (UAC), je napaden pekelnými démony, kteří si nepřišli jen pokecat. Jako starý dobrý DOOM mariňák tak máte jediný úkol. Zabít je všechny! 

  NELÍTOSTNÁ KAMPAŇ
  Tady nenajdete žádné krytí za sloupem nebo doplňování zdraví schováváním pod stolem. Na tyhle věci pro slečínky zapomeňte. Místo toho popadněte svůj arzenál, včetně legendární dvouhlavňovky nebo BFG a jděte ty démony pořádně zmasakrovat! Propracovanější boj na blízko a dorážečky se postarají o neuvěřitelně brutální podívanou.

  DOOM

  OLD-SCHOOL MULTIPLAYER
  Rozstřílejte své kamarády v klasickém multiplayeru ze staré školy. Rychlá arénová akce, kde není čas na nějaké taktizování u kafíčka. Sejmi nebo budeš sejmut! Najdete zde jak klasické herní módy, tak i spoustu nových. Svou postavu si budete moci namixovat ze sady různých skillů, zbraní a unikátních power-upů, jako třeba proměna v démona. 

  NEKONEČNÉ MOŽNOSTI
  Ve hře najdete také SnapMap - všemocný, ale snadno použitelný editor vlastních úrovní. I bez znalostí level designu se budete moci jednoduše vrhnout do tvorby vlastních map. Upravíte si dle sebe či úplně změníte hratelnost nebo vytvoříte vlastní nové herní módy. Svůj výtvor si můžete ihned zahrát a podělit se o něj s kamarády. Vše přímo ve hře a s pár tlačítky.

  doom 4
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Peterek82: Sběratelská edice je již bohužel vyprodána. Bylo opravdu velmi málo kusů.

   Pokud by jste ovšem měl zájem, tak napište na xzone@xzone.cz a pokud by se nějaký kousek uvolnil tak ho získáte jako první.

  • Peterek82

   Dobrý den, kdy zveřejníte dostupnost a cenu Sběratelské edice pro CZ trh? V zahraničí 120 USD. Díky

  • Game.Pro+

   Doom 4 je trvale odkládán, takže je asi 50% šance, že se na letošním E3 ukáže. Každopádně chápu, že X-zone nechce být pozadu. Já bych si počkal na officiální potvrzení

  • Rob

   Tak jako Doom 4 bude..jen se mi nezdá to datum když o tý hře nic nevíme a uz je tu datum vydání

  • 1893

   Fake..???

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Z restartu Dooma se vyklubala překvapivě kvalitní singleplayerová střílečka, kterou doplňuje nepříliš kvalitní multiplayer a vynikající editor map a úrovní. Pokud máte chuť na svižnou krvavou akci připomínající staré časy nebo se chcete pustit do intuitivní tvorby vlastních projektů, nový Doom je něco, co byste za žádnou cenu neměli minout. Legenda je zkrátka zpět ve skvělé formě a kromě multiplayeru ji nic nestahuje do pekel nebo jiných démonických končin.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Dobrá střílečka která se v akci nezastaví,kdo si chce odpočinout a rosekat tucet záporáků bez přemýšlení tak není co řešit.

Sledujte nás na instagramu