DragoDino (PC DIGITAL)
DIGITAL

299
Nákupem získáte 11 kreditů
 • 299 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Lokální kooperace
Štítky: Arkáda, 2D adventura
 • 10 úrovní2 úrovně obtížnosti: normální (3 životy a kontrolní body) / extrémní (1 život, bez kontrolních bodů)2 hratelné postavy s 2 skiny ke zvolení40 posílení50 protivníků3 bossovéLokální způsob spolupráceKreslené universum2 postavy k odblokováníOdblokuj prvky Příběhu pomocí nových objektůSoundtrack
  DragoDino, epické dobrodružství v procedurálně generovaném universu, ve kterém, aby ses vyšplhal co nejvýše, je boj výzvou!
  Jako DragoDino budeš muset najít ztracené vejce Boba, nacházející se na vrcholu koruny velkého stromu a vyšplhat se po 10 úrovních Lesního království.
  Objevuj a bojuj, abys získal svůj vertikální bonus a mnoho jiných, které ti budou nápomocné na tvé misi. Dávej však pozor, protože strážci, které potkáš na své cestě, ti to nebudou chtít dovolit.
  Spoj svoji sílu, hraj různými DragoDino a uč se jejich schopnosti. Využij, jak nejlépe je to možné, 2 úrovně obtížnosti a libovolný způsob, abys zlepšil své dovednosti. V režimu jedné osoby nebo ve spolupráci to udělej na výbornou!
  Klíčová charakteristika:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí DragoDino (PC DIGITAL)!