Dragon Quest Heroes 2
PS4

799
Nákupem získáte 16 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
 • Jednoho dne ale dojde k narušení starého řádu a celý svět se ocitá v naprostém chaosu. Dvojčata Lazarel a Teresa se musejí vydat na dalekou cestu do Accordie, aby se setkali s nejvyšším panovníkem Sedmi Království a našli tak řešení situace a přivedli na zemi znovu mír.
  Pokračování akčního RPG přináší novou skupinku postav, které představují rozličné hrdiny z celé série Dragon Quest. Poklidný svět, kde v míru žijí monstra a lidé je opět narušen a svět je na pokraji války.  KŘEHKÝ MÍR
  Kdysi v dávných dobách sužovala zemi jedna dlouhá a příšerná válka. A když tato strašlivá válka konečně skončila, lidé se slavnostně zapřísáhli, že už nikdy nebudou znovu válčit. Svět byl takto rozdělen na 7 říší a mír přetrvával po mnoho let.

  SVĚT V CHAOSU
 • Konzole PlayStation 4
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   KotOr: Také jsme měli Explorer's Edition, ale už se bohužel vyprodala. Už je jen obyčejná.

  • KotOr

   Dobrý den. Na stránkách Square Enixu jde koupit pouze EXPLORER'S EDITION a vy prodáváte standartní edici ? Děkuji

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Dragon Quest Heroes II je skvělá hra. Bere si všechno dobré z první hry a ještě to znásobuje. Zároveň tady máme stále Warriors principy, ale lépe okořeněné odkazem Dragon Questu a s promyšlenějšími RPG systémy. Pokud vám nevadí trochu zvláštní vzhled série a máte chuť pozabíjet desetitisíce komicky vypadajících nepřátel, investujte do hry jak finance, tak čas. Zkrátka rozhodně nepřijdete.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dragon Quest Heroes 2!