Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition
PS4

999
Nákupem získáte 30 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, JRPG, Japonské
Hra také dostupná pro:  SWITCH
 • Připraveni na velké dobrodružství, okouzlující příběh a klasickou RPG hratelnost, kterou si s sebou můžete vzít na cesty? Tato rozšířená verze kritiky oceňované hry má stejný obsah jako originál, navíc ale dostává specifické příběhy postav, možnost zvýšit rychlost bitvy, plně orchestrální hudbu na pláně i do bitvy a možnost přepnout mezi HD a retro 16-bit vizuály.

  VELKÉ DOBRODRUŽSTVÍ

  Ocitnete se v roli Luminaryho, mladého muže, který se vydá vstříc osudu, jenž mu změní celý život. Nové funkce a vylepšení, který zlepší celkový herní zážitek včetně zrychlení bitev, japonský a anglický dabing, symfonický soundtrack a fotografický režim, díky kterému můžete zaznamenat nádherné scenérie krajiny, kterou se budete toulat. Tento obsah je pouze zlomkem toho, co vás v přepracované verzi čeká. Nové příběhy postav, vylepšený systém zpracovávání a možnost hrát celou hru ve 2D tak jako byla klasická hra DRAGON QUEST.

  Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Afrodedek

   Dobrý den,
   nic ve zlém, ale proč je hra v nabídce, když je její dostupnost omezená do 1.1. 2021 a není nikde skladem? Já jen, že bych si jí jako jínak moc rád koupil ;-)
   Mějte se pěkně a přeji pěkné Vánoce a skvělý celý příští rok!
   Martin

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition!