Dragons and Titans Titan Pass (PC DIGITAL)
DIGITAL

469 
Nákupem získáte 18 kreditů
 • 469 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Fantasy, Akční RPG, Kooperativní
 • Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry Dragons and Titans ve službě Steam. Základní hra je zdarma (Free to Play).
   
  Titan Pass vám nabízí všechen obsah, který je v současné době ve hře Dragons a Titans, stejně jako veškerý nový obsah pro nadcházející rok za nízkou cenu. To znamená, že máte okamžitý přístup ke každému draku úrovně 1, každé zbrani, každému avataru, každému skinu a máte k dispozici 4 různé kampaně pro jednoho hráče. Navíc, jelikož do hry budou přidáni další draci, zbraně, avatary, a skiny, držitelé Titan Passu je automaticky dostanou pro příští rok.
  Titan pass obsahuje:
  přes 35 draků úrovně 1 více než 35 zbraní 18 avatarů 57 skinů 4 různé kampaně pro jednoho hráče Celý obsah, který byl vydán po dobu 1 roku od zakoupení Titan Passu 4x bonusové krystaly (v herní měně) za zápas po dobu jednoho rok Více informací o Titan Passu - přečtěte si naše časté dotazy na Titan Pass na adrese: http://www.dragonsandtitans.com/game-info/titan-pass-faq/
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dragons and Titans Titan Pass (PC DIGITAL)!