Dragons Dogma 2
PC

1 399 1 599 Kč

Sleva platí do 30.6.2024 nebo vyprodání

Nákupem získáte 28 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamDoporučený věk: Od 18 let
Štítky: Fantasy
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 59134
Hra také dostupná pro:  XSXPS5

Dárek k objednávce

 • Dragon's Dogma je příběhové akční RPG pro jednoho hráče, ve kterém si hráči sami vybírají, jak budou vypadat jejich Arisen, jaké budou mít povolání, jakou budou mít partu, jak budou přistupovat k různým situacím a mnoho dalšího.

  Na vaší cestě se k vám připojí Pawns, tajemné bytosti z jiného světa, a prožijete tak jedinečné dobrodružství, že budete mít pocit, jako by vás při vašem vlastním dobrodružství doprovázeli další hráči.

  Všechny tyto prvky jsou dále povýšeny nejnovější grafikou, umělou inteligencí  a fyzikálními technologiemi, které ve hře Dragon's Dogma 2 vytvářejí skutečně pohlcující fantasy svět.
  Objednávky do 28.2. obdrží jako dárek steelbook.
  Následující objednávky dřevěnou krabičku.

  Kategorie

  PC / PC hry / RPG

  Dragons Dogma 2
  VELKÉ DOBRODRUŽSTVÍ
  Dragon's Dogma 2 začíná v podzemním vězení, kde se v mlze ztracených vzpomínek ozývá dračí hlas. Když se jejich srdce zmocní Drak, Arisen se vydává na cestu, aby zabil tento symbol zkázy světa, který se vznáší po obloze na mohutných křídlech a chrlí plameny, jež spalují vše, co mu stojí v cestě. Jaké výzvy a triumfy čekají Arisen na cestě za jejich osudem, když je jejich budoucnost zahalena tajemstvím?
  Dragons Dogma 2 RPG
  SINGLE PLAYER KOOPERACE
  Až tři tajemné nadpozemské bytosti, známé jako pěšáci, doprovázejí Arisen na jeho cestě. Pěšáci vytvářejí pocit kooperativního herního zážitku tím, že nabízejí jedinečné vlastnosti, dovednosti a znalosti získané na základě zkušeností s ostatními Ariseny.
  Dragons Dogma 2
  RE ENGINE
  Pokročilý RE ENGINE společnosti Capcom vytváří živě detailní, vysoce věrnou grafiku v kombinaci s pohlcující fyzikou a komplexní a reaktivní umělou inteligencí postav, která vytváří prostředí, v němž rozhodnutí a jejich důsledky ožívají.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (7)

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Pavla: Zdravím, je to tak, i na obrázku dárku uvádíme, že jde o blu-ray velikost.

   Krabička byla ve výrobě ještě před oznámením fyzické PC verze, tak už to nešlo bohužel upravit. Věříme ale, že se bude hodit i na schování jiných cenností :)

  • Pavla

   Do woodbooku nelze vložit krabička se hrou na PC.

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   SHooTER: Zdravím, hra se bude aktivovat na Steamu :)

   Lukass: Hry vždy posíláme tak, aby byly u vás na den vydání. Pokud vám hru dodal někdo před vydáním tak porušil smlouvu s vydavatelem hry a za to hrozí obří pokuty.

  • SHooTER

   Zdravíčko,

   na jaké platformě bude hra k aktivování? Jestli steam, tak beru :-)

  • Lukass

   Mám jen dotaz k před objednávce: u konkurence jsem posledně dostal hru o den dřív (vyzvednutí Praha), abych si ji mohl aktivovat a o půlnoci hrát, děláte to stejně?

  • Rostislav

   Dobrý den bude se jednat o steam verzi? :)

  • Corvus

   Obrovský dík za tuhle edici. Respektive za parádní krabičku. Předobjednáno a nemohu se dočkat března! Březen bude šíleně nadupanej: Outcast: A New Begining sběratelka, Horizon: Forbidden West (bohužel jen digitál) a Dragon's Dogma II ve dřevě. Prostě paráda!

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Dragons Dogma 2? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

assassinscreedshadows, acshadows
hvezdnevalky, starwarsunlimited
mistrisveta, ms2024
dopravazdarma, dorucenizdarma
Instagram
dopravazdarma, dorucenizdarma