Dreamscapes: Nightmare's Heir Premium Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

159
Nákupem získáte 6 kreditů
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Logické
 • Pokračování série her Originální herní svět Více než 40 úrovní Svět hry se mění v jejím průběhu 12 mini her Více než 30 filmů a scén ve 3D Unikátní metahra spočívá ve hledání pozorovatelů (změna způsobu hry se skrytými objekty) Metahra při vyhledávání stránek deníků s historií, která předchází událostem samotné hry 2 herní úrovně (normální a pokročilá) Systém úspěchů

  Sandman se vrací, aby se pomstil. Tentokrát je jeho obětí Tim, manžel Laury. Dokážeš ho zachránit před noční můrou?

  Laura už netrpí kvůli noční můře. Ale navzdory tomu, že se probudila z kómatu před více než dvěma lety, stále ještě nad ní visí hrozba pomsty ze strany Sandmana. Laura a Tim jedou do lyžařského střediska s nadějí, že odtrhnou Lauru od zlých myšlenek.

  Tam na okraji světa ji dostihne její smůla. Tim v záchvatu šílenství nevychází z domu a navíc spadne z útesu. Ačkoli přežije, upadne do kómatu. Není těžké uhodnout, že pád z útesu a kóma Tima jsou výsledkem intrik Sandmana.

  Může se zdát, že díky tomu, že má Laura absolutní Moc, bude jednodušší probudit svého manžela? Avšak s tím jak Laura obdržela Moc, musela také slíbit, že ji nebude používat pro svůj vlastní prospěch. To znamená, že nemůže pomoci Timovi v probuzení. Takže ji zbývají jen dvě možnosti: nechat jejího milovaného pomalu zemřít v nemocnici, nebo požádat o pomoc starého přítele, který kdysi pomohl jí samotné.

  Když Laura potkala starého přítele (hráče), zastaví čas na to, aby proklouzla kolem lékařů a infiltrovala oddělení, na kterém leží Tim. Následně ponoří hráče do podvědomí Tima, jehož tělo si téměř zcela podmanil Sandman.

  Sandman funguje podle starých pravidel: posíláním nočních můr potlačuje vůli oběti odolat.

  Podaří se hráči probudit Tima předtím, než ho Sandman změní ve svého dědice?

  Hra obsahuje:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dreamscapes: Nightmare's Heir Premium Edition (PC DIGITAL)!