Dreamscapes: The Sandman - Premium Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

159
Nákupem získáte 6 kreditů
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Logické
 • Originální herní svět Zajímavá zápletka 50 herních lokací 16 miniher Více jak 50 3D filmečků a cutscén Unikátní herní mechaniky, puzzly při hledání schovaných objektů a pokladů 2 herní mody (normal a pokročilý Achievement system

  Laura jako dítě od otce často slýchávala, že je výjimečná. Bohužel Lařin otec zemřel dřív, než Laře stihl vysvětlit čím je tak tak zvláštní. Jako vzpomínku na otce u sebe Lara celý život nosí amulet „the Dream catcher“ (lapač snů), který od otce dostala, když byla malá a měla problémy s nočními děsy. Znenadání oblíbený „Dream Catcher“ zmizel a Laura upadla do hlubokého spánku podobného komatu, ze kterého jí nikdo při nejlepší vůli není schopen probudit. V ten moment nabídl své služby profesor Sanders.

  Hrajeme za Profesorova Asistenta – dobrovolník, který nabídl pomoc při účasti na experimentu s cílem přivést Lauru zpět k životu. Díky profesorovu vynálezu „the Dream machine“ (mašina na sny) bude muset hráč podstoupit nebezpečnou cestu skrze podvědomí Laury, najít ji a pokusit se jí probudit zatímco bude poodhalovat důvody, proč upadla mladá dívka do kómatu. Ničíš Lauřiny noční můry jednu po jedné a postupně si uvědomíš, že tě mladá Laura vede přímo k ní pomocí vzkazů.

  Hráč se postupně dozvídá více o Sandmanovi, artefaktu Dream Guardian i o faktu, že Laura je ve skutečnosti vyvolená a že svět už dlouhá staletí čeká na její zrození. Pomoz Lauře sesbírat všechny dream catchery pro její plán zničit Sandmana a vymanit se tak z jeho vlivu. Sandman zuří a slibuje pomstu… Jeho další obětí – Tim – Lauřin nejlepší přítel….

  Pokračování příště….

  Klíčové prvky hry:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dreamscapes: The Sandman - Premium Edition (PC DIGITAL)!