Dungeons 2 (PC DIGITAL)
DIGITAL

27
Nákupem získáte 1 kreditů
 • 27 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
 • Vzrušující sólo kampaň se dvěma hratelných stran, 26 jednotlivých postav, různé typy postav a herní módy - Dungeons 2 se očekává vedení simulátoru Podzemí Bludiště 2 nabízí jedinečnou hru: v suterénu domu - vedení simulace sklepech a na povrchu - taktické strategie v reálném čase Díky „Rasi terorismu“ může vždy řídit své podřízené a dát jim jednotlivé příkazy Vzdát a vybrat tmavost podsvětí na povrch, kde srovnali město krásných lidí Čtyři multiplayer soutěžní módy až pro čtyři hráče na lokální síti nebo přes internet

  Lord of podsvětí se vrací - tentokrát bude vtipy! V Dungeons 2 pán podsvětí, vedený neukojitelnou touhou po pomstě, rekrutuje ze všech koutů podsvětí nových děsivých monster, která se poslušně následují jeho ohavnou příkaz. Zvládnutí podsvětí, ale tentokrát nestačí - Pán podsvětí rozšířit svou vládu do žalostných lidem a pokusit se dobýt povrch!

  Převzít kontrolu nad mocného pána podsvětí, a vytvořit síť jedinečné a děsivé podsvětí. Rekrutovat armádu hrozných tvorů a stát v čele dvou nových frakcí. Připravte se bránit své království od nesnesitelných hrdinů - vyjít na povrch, vyhlásit válku o městech lidu a použít ‚Raši teror„, okamžitě byl schopen ovládat své nohsledy, dát jim příkazy, a dokonce vyměřit dobrý úkryt, aby tyto łachudry v zkontrolovat.

  Rozsáhlý režim kampaň najdete nejen ještě větší dávkou černého humoru, který dělal první část Dungeons reálné hit, ale také četné odkazy na různé fantasy knih, filmů a televizních pořadů. Kromě toho si můžete vyzkoušet na čtyřech různých herních režimech: multiplayer s až čtyřmi dalšími hráči v režimu Dungeon Lords, LAN nebo online.

  Bludiště 2 herní vlastnosti:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dungeons 2 (PC DIGITAL)!