Dying Light: Bad Blood (PC) Early Access DIGITAL
DIGITAL

480 
Nákupem získáte 19 kreditů
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, On-line multiplayer
Štítky: Survival, Open-world, Krvavé, Zombie
 • Vrhněte se do bitvy a potřísněte si ruce krví ve zcela novém zážitku brutal royale.

  Vstupte do zombiemi zamořené oblasti a soutěžte jako jeden z 12 hráčů o to, kdo se stane jediným přeživším. Hledejte zbraně, ničte hnízda zombií, postupujte na nové úrovně a kombinujte pokročilý parkurový pohyb s brutálními bojovými schopnostmi, abyste své protivníky předběhli, přechytračili a obehráli.

  Ve hře Dying Light: Bad Blood se hraje o všechno a vítěz může být jen jeden - je to dynamická a násilná online hra, která kreativním způsobem kombinuje souboje PvP a PvE, přičemž si zachovává jádro ikonické hratelnosti Dying Light.

  Zabíjejte zombie, ničte jim hnízda, sbírejte vzorky krve a rozvíjejte svou postavu. Lovte ostatní hráče, kraďte jim kořist a staňte se tím jediným, kdo ze zóny vyjde živý.

  Ať už budete utíkat o život, pronásledovat ostatní hráče nebo závodit k evakuačnímu vrtulníku, vaše parkurové schopnosti vám zajistí výhodu před nepřáteli.

  Ponořte se do krví zbroceného souboje z pohledu první osoby známého z úspěšné hry Dying Light, nyní s větší taktickou hloubkou, novými chvaty a spoustou násilných zbraní.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dying Light: Bad Blood (PC) Early Access DIGITAL!