Dying Light: The Bozak Horde (PC) Steam
DIGITAL

250
Nákupem získáte 10 kreditů
 • 250 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, DLC
Štítky: Survival, Open-world, Krvavé, Zombie
 • Kdo je Bozak? Přežijte jeho brutální výzvy a zjistěte víc o muži, který uspořádal zkoušky v karanténních zónách ve zcela novém herním režimu hratelném sólo či v kooperaci. V Bozak Horde vás na harranský stadion pozve silně narušený psychopat jménem Bozak.  Ale pokud z toho místa chcete odejít živí, musíte se utkat s Bozakovými hordami nelítostných zombií a zdolat jeho zlomyslné úkoly. Přijměte tuto pozvánku, porazte Bozaka v jeho vlastní hře a staňte se šampionem harranského stadionu.

  ZCELA NOVÁ LOKACE

  Dosud nepřístupná oblast nyní otevírá své dveře. Objevte srdce Sektoru 0 - harranský stadion, kde začala harranská epidemie, a utkejte se se sadistickým psychopatem, který se zrodil z moru.

  ZBRUSU NOVÝ HERNÍ REŽIM

  Běžte sami nebo se spojte s kamarády a zdolejte Bozakovy hry s rekordním skóre. Díky nově zavedeným žebříčkům nyní můžete soutěžit s ostatními a stát se tím nejlepším hráčem Dying Light na světě.

  ZUŘIVÁ SOUTĚŽ

  Prověřte svou bojovou a parkurovou zdatnost v sadistických zkouškách, při kterých se pořádně zapotíte! Pozvěte své kamarády na dokonalý kooperativní zážitek s Dying Light. Vydržíte až do konce?

  NOVÉ ZBRANĚ PRO POZDNÍ FÁZI

  Porazte hordu a získejte přístup k Bozakově luku. Plňte dodatečné úkoly a získejte elektrické, zápalné a výbušné šípy, které vám výrazně zvýší šanci na úspěch.

   

   

  Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry Dying Light ve službě Steam.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dying Light: The Bozak Horde (PC) Steam!