Máme nový web! Přečtěte si článek a pomozte nám stránky vylepšovat.

 

Dynasty Warriors 9
PS4

699 
Nákupem získáte 27 kreditů
 • 699 Kč Není skladem
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Bojové, Fantasy, TPS, Open-world, Japonské
Hra také dostupná pro:  XONE
 • V Dynasty Warriors 9 můžete prozkoumávat Čínu za časů, kdy jednotliví vojevůdci soupeřili o vládu nad zemí, a na vlastní kůži prožít poslední dny dynastie Chan i úsvit období tří království. Dynasty Warriors 9 je zasazena do rozlehlého otevřeného herního světa, přináší pro tuto sérii tolik typickou, časem prověřenou akci „jednoho proti tisícům“ a k tomu přidává celou řadu zbrusu nových herních prvků, nové postavy i další nový obsah.
  ROZLEHLÝ OTEVŘENÝ SVĚT
  Nový epický příběh Dynasty Warriors 9 se postupně odvíjí na pozadí rozsáhlé mapy čínské říše. Hráči vydávající se za plněním nejrůznějších úkolů mohou tuto nevídanou mapu herního světa využít k plánování dalšího postupu a putování po rozmanitých oblastech sahajících od ohromných plání po sněhem pokryté horské vrcholky, to vše za dynamického střídání dne s nocí a proměnlivého počasí.  PŘIZPŮSOBTE SE SVÉMU OKOLÍ
  Zážitek z průzkumu úchvatného prostředí je ještě umocněn možností přizpůsobit se svému okolí a získat tak výhodu v bitvě. Mrštěte nepřítelem o zeď nebo využijte prostředí k úkrytu před protivníky – volba je na vás.  NOVÉ I STARÉ POSTAVY
  Celkem 83 postav ze série Dynasty Warriors se vrací v nově navržených kostýmech a do boje se v Dynasty Warriors 9 navíc pouští i několik nových tváří, jako je například oddaný sluha Cheng Pu.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Lemur

   zdravím , chci se zeptat zda k předobjednávce dáváte to co zahraniční obchody a to konkretně bonusové DLC s kostými na postavy :) předem děkuji za odpověd.

  • matty

   ma to i mp ?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dynasty Warriors 9!