EA SPORT UFC
XONE

(1x)
549
Nákupem získáte 11 kreditů
array(1) { ["XONE"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "18881" ["cena"]=> string(3) "549" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "3" } }
 • 549 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Boxování
 • EA SPORTS oznámila exkluzivní partnerství s Ultimate Fighting Championship neboli UFC což znamená, že nejlepší bojovníci tohoto sportu budou čelit novým výzvám ve světě videoher s tématikou MMA, kde je vše povoleno. Připravte se na nové detaily, jako jsou svaly, pot, deformace, oděrky a mnohém více díky novému enginu a týmu stojícím za Fight Night sérií. Nový engine EA SPORTS Ignit přetvoří tento sport do extrému a dává tak pocit skutečnosti. Každou ránu budete vnímat, jako by dopadala přímo na Vás. Skutečnost nebyla nikdy blíže, jako je teď!! Tato hra je určena výhradně na konzolenové generace!!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • stanley

   to je marketing kámo :) chtěj aby sis pořídil generaci novou tak jedou tydle triky

  • [Crash]

   Co to je dop*dele už ! To teď budou všechny nové hry vycházet na nové generace konzolí??? Nechápu!!! Co teď máme my na konzole staré generace dělat??? Myslím že Xbox360/Ps3 ještě rozšlapou pořádnou grafiku i textury a kvalitu ! Tak ať se tvůrci vzpomatují !!!!

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Tvůrci "EA SPORTS" už jednou spackaly hru "MMA",a zde je poznat že se "UFC" pod jejich křídly moc nehodí. Z pořádných rychlých mlátiček udělaly opět "SIMULACI" u které musíte prosit o dobrý ůder díky "Stamině a výdrži",ovládání na zemi se od "UFC 3 UNDISPUTED" o moc změnily neboli zhoršily. Ale zase tvůrcům nesmíme odepřít grafiku kterou zvládly s realitou k nepoznání a fanoušky série pokračování určitě potěší. A názor na "Simulaci" může mít každý jinou :-).