Earth Defense Force 4.1: The Shadow of New Despair
PS4

1 299
Nákupem získáte 39 kreditů
 • 1 299 Kč
  Skladem
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi
 • Bojujte proti vesmírným broukům! Čtyři unikátní třídy, stovka unikátních misí, co-op pro 2 hráče u jedné televize a ještě větší brouci, než kdy dříve. To je Earth Defense na nové generaci konzolí!  ZACHRAŇTE SVOJI PLANETU
  Obrovská monstra soupeří s jednotkami gigantických robotů, zatímco tanky a letecké jednotky vybavené laserovými puškami střílí po nekonečných armádách brouků v ulicích města. To je ve zkratce zběsilá akční série Earth Defense Force.

  NOVÁ JEDNOTKA
  Hrajte za jednu ze čtyř unikátních tříd - Ranger, Wing Driver, Air Raider a nově Fencer. Fencer je těžce ozbrojený kolos, vyzbrojený silnou zbraní na blízko, štítem a obrovskými zbraněmi jako třeba mini gun.

  SPOUSTA MISÍ
  Probojujte se skrze takřka 100 unikátních misí v single playeru, co-opu pro dva hráče u jedné televize nebo v online co-opu až pro čtyři hráče. Rozhodně se nebudete nudit. A pokud ano, tak přivolejte ničivou leteckou podporu, která vám rozhodně vrátí úsměv na rty a doveze i novou ozbrojenou techniku.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • mcz

   tak doufám, že tohle NOVÉ datum už teda ale opravdu platí. Kámoši z Ameriky už hrajou dva měsíce a já furt nic -______________-

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Earth Defense Force 4.1: The Shadow of New Despair!