El Matador (PC) DIGITAL
DIGITAL

99
Nákupem získáte 1 kredit

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: České titulky
Štítky: FPS
 • Zažijte adrenalinové a nervydrásající vzrušení ve válce organizovaných drogových kartelů. Když selžou standardní postupy, přichází na řadu extrémní řešení.

   

  Staňte se El Matadorem, zvláštním agentem DEA s úkolem zlikvidovat drogové barony. Ve Střední a Jižní Americe se objevuje nový narkotikový kartel, ostří si drápy a rozširuje svůj dosah. Najděte jejich tábory, infiltrujte velitelství a ukončete jejich působení v oblasti. V tomto příběhu korupce, pomsty a morálky jsou cíle mise jasné: Eliminujte hrozbu - Ultimátní spravedlnost ve stylu El Matadora.

   

  Hlavní vlastnosti:

  Příběh s hlubokým příběhem Velký arzenál realistických zbraní Rozmanité jihoamerické prostředí, od svěží džungle přes usedlostí po přístavní oblasti Realistická fyzika, interaktivní prostředí a zničitelné objekty Členové gangů, klanoví bossové, kingpini a mnoho dalších prohnilých nepřátel Atmosférický engine animací vdechuje scenériím život. Široké spektrum grafických efektů, včetně kaskádových stínů, vysoké dynamiky rendrování a mnoho dalšího. Slow motion funkce FrenzzyCAM mód

   

  © 2006 1C Publishing EU s.r.o. All rights reserved. Other products and company names mentioned herein maybe trademarks of their respective owners. Developed by Plastic Reality Technologies. All rights reserved.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí El Matador (PC) DIGITAL!