INFO: Objednávky vyřizujeme běžným způsobem. Provoz na prodejnách je omezen pouze na výdej objednávek. Klikněte pro více informací.

 

Elite Dangerous (PC DIGITAL)
DIGITAL

549
Nákupem získáte 6 kreditů
 • 549 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: Direct DownloadDirect DownloadLokalizace: Angličtina
Štítky: 2D adventura
 • Elite: Dangerous je definitivní multiplayer, který přináší hraní her v otevřeném světě plném dobrodružství moderní generace.
  Začínáte s malou lodí a několika kredity, poté děláte vše pro to aby jste využili Vaše dovednosti, znalosti, bohatství a moc a přežili ve futuristickém bezohledné galaxii. Ve věku galaktických velmocí a mezihvězdných válek je příběh každého hráče ovlivněn vlastnoručně vyvýjeným příběhem. Vlády padají, bitvy jsou ztraceny a vyhrány, hranice lidstva je modelována číny hráčů.
  Příznivce série herní mapa nepřekvapí. Pro nezasvěcené je však její velikost těžko představitelná.
  Hráč má na hraní celou Mléčnou dráhu, což zahrnuje přibližně 400 miliard hvězdných soustav. V každé této soustavě může být jedno, nebo více sluncí. Planety zase mohou mít měsíce a dokonce i ty mohou mít své oběžnice.
  Ale to stále není všechno.
  Velikost všech objektů i vzdálenosti jsou totiž v porovnání s realitou 1:1, což znamená, že bitevní loď nebude větší než menší planetka, jak to známe třeba z Freelancera.
  Obydlené soustavy se dají počítat na desítky, možná i stovky tisíc.
  Elite Dangerous se aktivuje na oficiálních stránkách, kde po aktivaci dostanete i klíč do vašeho steamu.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Elite Dangerous (PC DIGITAL)!