Endless Space 2 - Harmonic Memories (PC DIGITAL)
DIGITAL

76
Nákupem získáte 3 kreditů
 • 76 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, DLC
Štítky: Sci-Fi, Tahové
 • Ke spuštění vyžaduje základní hru Endless Space 2 (verze pro Steam).

  Uplynulo více než šest let od vydání prvního titulu ze série Endless Space... FlybyNo, v záchvatu čirého šílenství, se rozhodl kouknout do archívu a vytvořit předělanou verzi klasických skladeb ze hry, která udělala z Amplitude Studios to, čím jsou dnes. Harmonické Memories také znamenají příchod nového hrdiny Harmonie: Fes2 Reflects.

  Několik slov od FlybyNo:

  „Pro Harmonic Memories jsem vybral devět mých oblíbených skladeb z Endless Space a lehce je modernizoval pomocí nových nástrojů a hudebníků.

  Pro dvě skladby jsme použili záznam nahrávek na duduk, arménskou flétnu, jejíž zvuk můžete znát z hlavního hudebního motivu z Endless Space 1. Pro nahrávky sborů jsem využil duet zpěváků (dříve jsem vše zpíval sám a můžu vám říci, že zpívám opravdu špatně!). Všechny rytmické části byly předělány mým asistentem Alexandreem a nahradil jsem většinu syntezátorů novými, hlavně Solaris od Johna Bowena a The River, který vznikl pouze ve 20 kopiích. Doufám, že si poslech nových verzí skladeb užijete stejně, jako mě bavilo je vytvářet.”

  Skladatel a producent: FlybyN
  Duduk a programování bubnů: Alexandre Bobe
  Hlasy: Samantha Ferrandová a Bertrand Antigny

  Seznam skladeb:

  1 - Magenta Clouds
  2 - Slice and Collide
  3 - Reach The Amoeba
  4 - The Dust
  5 - Bleu Argon
  6 - Terraforming
  7 - Falling Night Stars
  8 - The Endless
  9 - Deafen Dawn

  Nový hrdina Harmonie: FES2 Reflects

  To, co odlišuje Reflects od dalších jeho druhu, lze označit jako "fatalismus". Když se jiní zástupci společnosti Harmony zabývají bojem s Dust a hledají způsob, jak se vyhnout nebo zmírnit narušení smyslů, Reflects prostě přijme Dust jako další prvek reality a pokračuje. Touha pochopit Dust přivedla Reflects do Akademie, kde vědci a filozofové touží po studiu těchto minerálních forem života, jako by to mělo dovolit jim poznat jejich moudrost...

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Endless Space 2 - Harmonic Memories (PC DIGITAL)!