Endless Space 2 - Penumbra (PC DIGITAL)
DIGITAL

369
Nákupem získáte 14 kreditů
 • 369 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, DLC
Štítky: Sci-Fi, Tahové
 • Ke spuštění vyžaduje základní hru Endless Space 2 (verze pro Steam).

  Endless Space 2: Penumbra představuje dlouho očekávanou funkci hackování, neviditelnost a frakci vytvořenou komunitou: Umbral Choir.

  Umbral Choir

  Umbral Choir cestuje vesmírem od úsvitu času a tiše pozoruje katastrofy ve vesmíru. Když konečně uslyšel výkřik agónie galaxie Endless, rozhodl se pomoci trpícím.

  Během celé hry má Umbral Choir jen jeden skrytý systém. Tato frakce však může rozšířit svůj vliv a posílit svou ekonomiku budováním útočišť v neutrálních nebo nepřátelských systémech. Tato frakce silně spoléhá na svou schopnost zůstat nezjištěná a na pokročilé použití hackování.


  Hackování

  V novém skenovacím zobrazení mohou nyní hráči iniciovat hackování ze systému, který vlastní, a jako cíl si vybrat jiný systém. Jak hackování postupuje, hráč a jeho cíl si budou moci nastavit útočné a obranné programy, které ovlivňují jeho další průběh. Pokud se hackování vydaří, útočník si bude moci vybrat mezi několika potenciálně paralyzujícími důsledky.

  Neviditelnost

  Penumbra zavádí také nové moduly neviditelnosti, které umožňují vašim flotilám pohyb nepřátelskými územími a brání jejich odhalení. Existuje však několik úrovní neviditelnosti a činnost modulů může být neutralizována pomocí detekčních modulů.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Endless Space 2 - Penumbra (PC DIGITAL)!