Eternity The Last Unicorn
Digital

98
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D adventura
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005570
 • RPG Eternity: The Last Unicorn se inspiruje příběhy severské mytologie  a díky klasické herní mechanice přináší hráčům příjemný pocit nostalgie.
  Aurehen je mladou elfkou čísté krve, která chce osvobodit posledního jednorožce. Toto stvoření bylo chyceno a prokletou čarodějnicemi. Cestujte fascinujícími místy, setkávejte se s postavami z fantasy světa a bojujte za záchranu nesmrtelnosti elfů. Usilujte o věčnost!
  Zlepšete ovládání zbraní a získáte nové dovednosti během postupu ve hře Znovu objevte pevný kamerový systém, který byl široce zastoupen ve starých klasických titulech Objevujte nové a a používejte silnější předměty jak budete pokračovat ve hře Dvě hratelné postavy: mladý elf, Aurehen a viking, Bior - každý s jedinečným příběhem a dovednostmi Více než 12 hodin hry Zvuková stopa, která evokuje severskou a fantastickou atmosféru přímo ze světa Eternity V zemi zničené kletbou je mladá elfka Aurehen povolána zachránit posledního jednorožce a obnovit mír v zemi Alfheim. Podle starodávnách svitků jen Aurehen se může dotknout jednorožce a osvobodit ho i elfy od vlivu prokletí.
  S pomocí Biora, vikinga hledajícího své ztracené vojáky, Aurehen bude zkoumat velké a krásné oblasti Vanaheim, světa a kultury inspirované severským folklorem. Seznamte se s přáteli, porazte zlé nestvůry a vydejte se vstříc svému osudu...
  Inspirován severským folklorem:
  Norští bohové a mytologie: zažijte dobrotu a hněv bohů známých z norské mytologie. Mytologická stvoření: poznejte stvoření z norské mytologie, včetně jotunů, obřího vlka (Fenrir), vikingů a čarodějnice (Gullveig). Norské symboly: sochy, obrazy a zbraně odkazující na norskou mytologii. Severské předměty: Gungnir Stone, runy, Essence of Eir, Mead a Freya's Pearl. Architektura a scenérie: Fensallyr, Naglfar, Skadi Temple, Yggdrasil Garden a Vanaheim.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Eternity The Last Unicorn? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

bazarovehry, videohry
kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame
pyramidhead, redpyramidthing, silenthill, pyramidheadart
soutez, rexhry, deskovehry, deskovky
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy